Блок керування кондиціонером

Блок керування кондиціонером автомобіля

     Кожен кондиціонер має систему управління. До неї входять датчики та виконавчі пристрої. Серед них виділяють і блок керування. Він призначений для обробки сигналів від специфічних датчиків і здійснює керівництво виконавчими пристроями. Таким чином блок управління кондиціонером забезпечує наявність кількох важливих моментів:

  1. в контурі холодоагенту є постійний тиск;
  2. підтримує потрібну продуктивність холоду.

     Багато сучасних машин оснащені автоматичним механізмом управління процесами кондиціювання. Відповідно до цього виділяють кілька видів кліматичних систем, які між собою відрізняються за функціоналом. Водій може задати певну температуру, а блок керування кондиціонером підтримує її в салоні і, коли вона падає, автоматично її коригує. Блок отримує сигнали від різних датчиків та на основі отриманих даних здійснює корекцію температурного режиму.

     Для того, щоб все працювало злагоджено, потрібно підібрати блок керування кондиціонером строго під модель автомобіля. Це можна здійснити кількома шляхами. Розглянемо їх конкретніше:

  1. vin-код. Він складається із 17 символів. Їх можна знайти у техпаспорті транспортного засобу або під капотом, там є спеціальна номерна табличка. Vin-код надає можливість підібрати оригінальні деталі, випущені для певної моделі авто;
  2. дані про машину. Якщо водій не може знайти зазначений код, то для підбору блоку керування кондиціонером можна скористатися інформацією про автомобіль. Сюди відносять модель, рік випуску та інші важливі інформаційні деталі, на які можна орієнтуватися на купівлю блоку;
  3. запитати у консультантів сайту. У нашому інтернет-магазині клієнт може сміливо просити допомоги у працівників сторінки. Консультанти добре знають асортимент товарів, тож зможуть допомогти покупцеві з підбором будь-якої важливої ​​деталі.

    Але який краще купувати блок управління кондиціонером: колишній у використанні чи новий? Ми можемо запропонувати вам запчастини, які були отримані на розбиранні транспортних засобів у Німеччині. Вони б/в, але мають відмінну якість. Чи може бути так? Звичайно! Тому що кожен товар перевірили фахівці на придатність. Якщо був виявлений навіть найменший дефект у зовнішньому вигляді, його усувають, замінюють всі поламані деталі, на новий. Що вже казати про серйозні поломки.

     Тому покупець може не хвилюватися про товар, який він бере у нас, адже навіть оригінальна б/в деталь, набагато краща, ніж китайські нові підробки.