Вентилятор печі

Вентилятор печі

     Транспортний засіб має опалювальну або вентиляційну систему. В неї входить вентилятор пічки. Ще його називають вентилятором салону. Він здатний регулювати температурний режим у машині. Для його злагодженої роботи потрібний невеликий, але регулярний догляд.

Догляд деталей - це важливо

     При порушенні норм догляду вентилятор може ламатися. Спочатку він видаватиме різні звуки: свист, скрип, також може гудіти. Так, свої головні функції він продовжуватиме виконувати, і деякі водії можуть не звертати увагу на нехарактерні звуки від вентилятора пічки.

     Але ці моменти є лише вершиною айсберга. Якщо нічого з цим не робити, вентилятор з часом перестане функціонувати зовсім. Коли саме – не передбачати. Це може статися зовсім несподіваний момент. Наприклад, коли на вулиці дуже холодно, вікна замерзли, і їх не буде чим відтанути. А це серйозний фактор, який заважатиме нормальному огляду дороги.

   Тому краще стежити за станом вентилятора печі і не доводити його до поломки. Але якщо так уже сталося, то можна придбати й нове. Таким чином, ви позбавитеся від проблем системами вентиляції та опалення. Знайти запчастину під модель вашого автомобіля можна у нашому інтернет-магазині.

    Асортимент сайту представлений запчастинами, які привезені з Німеччини. Вони були у використанні, тому їх доставили після розбирання авто. Але не все так просто. Адже деякі деталі під час розбирання могли бути несправними. Тому перед поставкою вентилятори перевіряють на їхню придатність, усувають неполадки, роблять їх ідеальними всередині та зовні. І китайські нові аналоги навіть не стоять поряд із нашою продукцією.

Коли потрібно міняти вентилятор

     Купувати нову деталь потрібно після того, як ви виявили такі ознаки:

  • вентилятор перестав обертатися. Такого моменту неможливо не помітити. Проблема виникає, коли запобіжник у відповідному блоці виходить з ладу. Він же стежить за електричним ланцюгом у двигуні вентилятора. Також вентилятор перестає обертатися, коли ізоляція у ньому має ушкодження. Сусідні витки можуть замкнутися та призвести до поломки;
  • знизилися обороти. Це помітити непросто, тому що пристрій продовжує працювати, але не з повною потужністю. У цьому змінюється характерний шум. Повертанню заважатимуть зноски, що зносилися, а також колектор. Важливо, що двигун бере більше струму і може зламати запобіжник.

    Якщо ви помітили ці симптоми, звертайтеся до нас за допомогою. Ми підберемо новий вентилятор пічки.