Клапан кондиціонера

Клапан кондиціонера автомобільного

     У наш час, провідні виробники автомобілів намагаються розробити безліч різноманітних систем та пристроїв, які будуть полегшувати навантаження на транспортний засіб або надавати оптимальний рівень комфорту. Клапан кондиціонера є одним із найважливіших механізмів, що допомагає забезпечити правильне функціонування кондиціонера, щоб організувати найкращий мікроклімат у салоні.

Особливості роботи кондиціонера

     Обладнання автомобіля кондиціонером дозволило зробити поїздки максимально комфортними, особливо в літні спекотні дні.

     Цей пристрій забезпечує в салоні не тільки охолодження, а й такі функції:

  1. Позбавлення неприємних запахів.
  2. Підвищення температури салону.
  3. Циркуляція повітря.
  4. Зниження вологості.

    Одним словом, завдяки кондиціонеру створюються оптимальні комфортні умови, які необхідні для найкращої поїздки. Розбирання роботи кондиціонера демонструє, що при увімкненому пристрої на 10-15% збільшується витрата пального, а при несправному механізмі цифра збільшується до 30%. Незважаючи на це, більшість людей віддає перевагу чудовому мікроклімату, а підвищена витрата відходить на другий план.

     Сучасні можливості та технології дозволяють створювати більш досконалі пристрої, але поки що в системі кондиціонера можна виділити наступні клапани: чотириходовий реверсивний, електромагнітний розширювальний та терморегулюючий.

     Всі види клапанів має якісне авторозбирання, де такі запчастини можна купити за доступними цінами, а надійність часто перевершує нові деталі.

Терморегулюючий механізм призначений для дозування фреону, який подається в охолоджувач. Цей пристрій виглядає як дросель і забезпечує зменшення тиску та температуру фреону, для кращої та більш ефективної теплопередачі.

     Електромагнітний клапан працює в системі кондиціонера та холодильної, підтримуючи оптимальну витрату фреону, налаштовуючи роботу на охолодження або нагрівання, якісно контролюючи температуру.

     Чотириходовий реверсивний клапан необхідний для того, щоб змінювати шлях пересування фреону, який знаходиться в контурі зворотного циклу. За роботою цього клапана потрібно стежити особливо ретельно, тому що вихід з ладу або навіть ремонт доставляє великих проблем і грошових витрат.