Трубки кондиціонера

Трубки кондиціонера автомобіля

     Провідні автомобільні виробники постійно намагаються вдосконалювати і покращувати транспортні засоби, що випускаються, постійно оснащуючи новими технологіями та системами. Одним з кращих розробок виділяється система кондиціювання, в якій потрібно ретельно і своєчасно стежити в якому стані трубки кондиціонера, щоб не допускати пошкоджень та виходу з ладу всього пристрою.

Основні причини виходу з ладу трубок кондиціонера

     Система кондиціювання автомобіля ще далека від ідеалу, має досить складну конструкцію, яка часто піддається поломкам і різним несправностям. За правильну її роботу відповідають різноманітні вузли, що взаємодіють між собою, тому вихід із ладу навіть одного з них призведе до проблем, пов'язаних із усією системою.

      Під час експлуатації, практично всі водії стикалися з пошкодженнями трубок кондиціонера, через які витікає фреон, а пристрій не працює. У багатьох автомобілях, трубопровід кондиціонера розташовується дуже близько до випускного колектора, який своєю високою температурою може наносити пошкодження комплектуючим, особливо якщо вони не найкращі якості.

Причини несправностей та роботи із заміни

     У зимову пору року, трубки та шланги можуть засмічуватися, а під великими навантаженнями, незалежно від сезону деталі тріскаються, зношуються і приходять у непридатність. Крім того, розбирання та ремонтні роботи потрібні також у таких випадках:

  1. Засмічення – дрібне сміття, пил та бруд при поєднанні з вологою, накопичуються та є перешкодою для ефективної циркуляції.
  2. Перепади температур, холодоагенти, підвищення вологості можуть призводити до окислення та руйнування трубок.
  3. Механічний та природний знос трубок, прокладок, ущільнювальних кілець.

     При необхідності, купити відмінні оригінальні запчастини можна на авторозборці, яка пропонує максимальний вибір якісних та надійних комплектуючих за доступними цінами.

     Список необхідних робіт однакові для будь-якої системи кондиціювання, але можуть відрізнятися залежно від ступеня несправності:

  1. Зміна зношених деталей на інші.
  2. Промивання всієї системи кондиціювання.
  3. Пресування або повне відновлення герметичності за допомогою зварювання.
  4. Повна заміна труб та шлангів.

    Щоб не допустити великих поломок, слід постійно стежити за станом усіх елементів системи кондиціювання, підтримуючи їх у повністю робочому стані.