Радіатор печі

Радіатор пічки обігрівача салону

За допомогою радіатора печі здійснюється передача тепла від джерела до салону авто. Представлений радіатор має аналогічну структуру радіатора охолоджувальної системи: такий самий механізм роботи та будова.

Для того, щоб обігрівач працював нормально, потрібен регулярний підігрів радіатора. Цього можна досягти при з'єднанні до охолоджувальної системи, зокрема до її рідинної сторони. Підключення радіатора печі здійснюється одночасно до основного. Для цього в термостатному корпусі або патрубку випускного напрямку, який знаходиться в двигуні, є штуцери. До штуцерів для того, щоб подавати і відводити рідину, що охолоджує, приєднуються шланги.

Як влаштований опалювальний радіатор

     Радіатор печі підключають у малий контур системи охолодження двигуна. Коли починає працювати холодний двигун, то носій тепла проходить виключно двигуном (по його водяній сорочці), а в основний радіатор він не заходить. Саме завдяки цій схемі салон можна обігрівати відразу після того, як увімкнувся двигун.

     До радіатора печі можна підключати трубку, яка відводить пару. Вона поєднується до розширювального бачка. Коли температура надмірно зростає, через цю трубку виводиться гаряча вода і пара.

   Якби салон нагрівався від основного радіатора охолоджувальної системи, то в машину потрапляв би пил і бруд. Це сприяє неякісному повітрі у машині. В окремому радіаторі печі є фільтр, що очищає воду від забруднень. Ще за його допомогою можна регулювати температуру та інтенсивність підігріву повітря в салоні.

Класифікація опалювального радіатора

     Є багато видів радіаторів і діляться вони згідно з різними характеристиками. Наприклад, якщо брати до уваги матеріал, тобто алюмінієві та мідні радіатори. Найкласичнішим варіантом є радіатори, виготовлені з міді. Сьогодні його рідко купують через його вартість.

     Медні радіатори мають вагомі переваги:

  • мають високу віддачу тепла;
  • легко ремонтуються, тому що їх просто запаяти навіть власноруч удома;

     Алюмінієві набагато дешевше. Вони легкі, але їх набагато легше пошкодити та відновити. Якщо у вас зламався радіатор із алюмінію, то відразу купуйте новий. Це буде більш продумане та бюджетне рішення.

     Знайти будь-який оригінальний пристрій або деталь до транспортного засобу стало просто з нашим інтернет-магазином. Ми продаємо оригінальні товари в Німеччині. Вони були у використанні, але мають бездоганну якість.