Компресор кондиціонера

Компресор кондиціонера автомобіля

    Зручною функцією в машині для водія є кондиціонер. Цей елемент зручності не тільки корисне доповнення, а ще одне вразливе місце, яке при відсутності нормального догляду може зноситися або зламатися. Вузлом кондиційної системи є компресор.

Конструкція компресора

    Хладагентом у кондиційному механізмі є фреон. Він охолоджується після різкої зміни тиску за таким алгоритмом:

  1. фреон у рідкому стані під впливом великого тиску протікає по вузькому отвору;
  2. фреон розпорошується;
  3. після цього різко охолоджується.

     У цьому процесі компресор виконує таке завдання: перекачує холодоагент. Фреон повинен вийти з контуру низького тиску до високого (від конденсатора до випарника). Водночас холодоагент повинен одночасно стиснутися за високої температури.

     Робота компресора дуже впливає на злагоджене функціонування кондиційної системи. Він, як серце в організмі людини, перекачує основну рідину всього механізму. На компресор накладено складну місію та велике навантаження.

Різновиди компресорів

    Є кілька видів компресора:

  1. -з постійним обертанням. Вони працюють одночасно з двигуном, оскільки з'єднані з коленвалом. Якщо водій не потребує включення кондиціонера, то він працюватиме вхолосту. Коли кондиціонер включений, тоді компресор починає перекачувати фреон;
  2. -з непостійним обертанням. Він працює лише одночасно з кондиціонером.
  3. Також є компресори з власним приводом, тобто електро-формату. Вони здатні функціонувати при відключеному компресорі. Якщо ж транспортний засіб оснащений системою “старт-стоп”, то оптимально буде купувати пристрій із комбінованим приводом.

    Також є різновиди компресора з різною будовою. Тут виділяють 3 види:

  1. спіральний;
  2. поршневий;
  3. роторно-пластинчастий.

    Важливо знати і технічні характеристики цього пристрою. Основним параметром компресора є продуктивність. Також виробниками має вказуватися наявність функції, яка змінює робочий об'єм і в яких межах може коливатися. Компресори призначені для певного типу холодоагенту, а також мають різні за діаметром та розташуванням патрубки.

     Працівники нашого інтернет-магазину завжди допоможуть клієнту з вибором. У нас представлений широкий асортимент товарів. Вони були привезені з Німеччини після розбирання транспортних засобів.