Радіатор обігрівача електричний

Радіатор пічки електричний

    На сьогоднішній день, багато автомобілів надають оптимальний комфорт при пересуванні різними дорожніми покриттями і практично в будь-яких кліматичних умовах. Якщо раніше були випадки, коли водій з пасажирами мерзли при поїздці, то зараз цього допомагає уникнути електричного радіатора обігрівача, який встановлюється додатково до основного.

Функціональність електрорадіаторів

     Радіатор пічки зараз встановлюється у всі автомобілі без винятку, тому що питання комфорту дуже важливе для виробників і особливо для водія з пасажирами. Звичайно ж, насамперед це стосується країн і регіонів із суворою зимою або холодним кліматичним регіоном, але не буде зайвим і для теплих країн.

      Опалювач у розбиранні має просту конструкцію, яка складається з: радіатора, вентилятора і труб, що з'єднують пристрій з мотором і направляють охолоджувальну рідину. Вентилятор дбає про подачу повітря в салон, через спеціальні повітропроводи.

     Всі деталі розташовуються в зоні передньої панелі салону та обумовлені такими процесами:

  1. Спеціальна рідина, яка призначається для охолодження двигуна, що прямує до радіатора, що нагрівається.
  2. Вентилятор через повітряний потік позбавляє радіатор від надлишкового тепла.

     Інтенсивність нагрівання регулюється положенням заслінок, які змінюють частоту обертання вентилятора. Цей процес контролює водій, який може налаштувати оптимальну атмосферу в салоні, незалежно від пори року. У сучасних автомобілях за це можуть відповідати спеціальні системи чи датчики.

Особливості роботи та можливі неполадки радіатора електричного

   Головною особливістю в роботі електричного радіатора є підключення до електронного блоку управління, що допомагає раціонально використовувати його, відштовхуючись від умов і навантажень. В основному він включається при температурі антифризу менше 70 градусів, навантаженні на генератор не більше 60% та інших. Електричний радіатор має три контури, завдяки яким можна точно налаштувати швидкість вентилятора обігрівача.

    Основні несправності радіатора основного та додаткового залежать від водія, а також від неправильної роботи інших систем. Як і в більшості випадків до поломок призводять забруднення та витоку, а головною ознакою є неприємний запах усередині салону та відсутність тепла. Всі необхідні запчастини за гарною вартістю можна купити на авторозбиранні, де якість деталей знаходиться на високому рівні.