FORD GALAXY MK2 (2006-2015)

Розбірка Ford Galaxy MK 2: Б/У запчастини Форд Галаксі 2 з авторозбірки

Історія цього мінівена, розрахованого на сім осіб, почалася в 1995 р. Паралельно були випущені його аналоги Volkswagen Sharan і Seat Alhambra. Автомобіль спочатку розроблявся у співпраці конструкторів та дизайнерів Форда та Фольксваген. Всі три родинні моделі спочатку збиралися на підприємствах у Португалії. Але вже друге покоління Galaxy вироблялося у Бельгії у місті Генк. Вперше його змогли побачити відвідувачі Женевського автосалону в 2006 р. Зовнішній вигляд машини був створений у дусі так званого «кінетичного дизайну», продемонстрованого вперше на прикладі концепту кара Ford Losis.

     Генерація 2006 р. відійшла від уніфікації з VW та Seat. У її створенні вже брали участь лише фордівські спеціалісти. На тому ж підприємстві, і на тій самій платформі також випускався мінівен меншого розміру під назвою S-Max.

     У 2010 р. відбулося оновлення моделі. З'явилася нова кришка головки блоку, рейлінги на даху, ззаду стали встановлюватися LED-ліхтарі.

    Розробляючи лінійку двигунів, виробник віддав явну перевагу дизельним агрегатам. Galaxy продавався з дизелями 1.6-2.2 куб.

Ford Galaxy MKII

     Наше розбирання Форд пропонує бу комплектуючі, в тому числі – на мікроавтобуси та мінівени. Ми маємо широкий асортимент, починаючи від дрібних кузовних деталей і закінчуючи великими агрегатами. Багато наших клієнтів звертаються до нас знову і знову, оскільки наші умови продажу є одними з найкращих на цьому ринку.

     Ми отримуємо бу запчастини на Форд Галаксі та інші авто – з авторозбірок Німеччини, що саме по собі говорить про їх спочатку хороший стан. Багато хто знає, наскільки дбайливо і педантично ставляться німці до свого автотранспорту. Тому на розбірках знаходиться безліч машин 5-8-річного віку, деталі яких мають низький ступінь зносу. При їх отриманні наші експерти проводять ретельний контроль працездатності та кондиційності. Ця процедура дозволяє нам упевнено пропонувати покупцям гарантію на всі товарні позиції.

     Замовляючи бу комплектуючі на нашому розбиранні Форд, ви можете бути впевнені в їхній оперативній доставці. Вона здійснюється територією України, Росії та країн СНД.

Зателефонувавши за телефоном (050) 224-00-11, ви можете отримати консультацію та оформити замовлення.