FORD GALAXY MK1 (1995-2000)

Розбірка Ford Galaxy MK 1: Б/У запчастини Форд Галаксі 1 з авторозбірки

     Семимісний мінівен Ford Galaxy, розроблений разом з концерном Volkswagen, почав продаватися в 1995 р. Паралельно стартував випуск його близьких родичів VW Sharan і Seat Alhambra.

Дані моделі мало відрізнялися одна від одної. Але популярність Galaxy спосунула виробника зробити рестайлінг у 1997 р. Найбільші зміни зазнав салон. З'явилося нове пластмасове оздоблення, оновлена ​​панель приладів, вдосконалене кермо, нові сидіння та інше.

     Топова комплектація включала: систему навігації, приставку для ігор, мобільний телефон та доступ до інтернету.

Автомобіль був доступний з бензиновими двигунами 2,3 і 2,8 куб. см (потужність – 116 і 204 л.с.) та турбодизельними – об'ємом 1,9 куб.см (90 та 115 л.с.). Ці агрегати комплектувалися 6(5)-швидкісною МКПП або 5(4)-швидкісним автоматом. АКПП мали перемикання на ручний режим керування.

     У 1999 р. відбулося наступне оновлення. Екстер'єр моделі став більше відповідати стилю New Edge, що набирає популярності у світі автомобільного дизайну.

     У 2000-му році було завершено випуск першого покоління Ford Galaxy і стартувало виробництво другого, яке ще більше віддалилося від початкової платформи Volkswagen.

Ford Galaxy MK1 – просторий автомобіль широкого призначення

     Більшість досвідчених автомобілістів знає, що авторозбірки можуть бути корисними в багатьох випадках, особливо, коли йдеться про пошук комплектуючих на моделі автомобілів, випуск яких припинено. Купівля нових запчастин на такі машини може коштувати їх власнику круглу суму. Розбирання допомагають заощадити кошти – це факт. Але багатьох не влаштовує якість деталей, що там продаються.

     Наше розбирання Форд пропонує недорогі якісні запчастини. Їх добрий стан визначається правильним підбором постачальників. Комплектуючі приходять до нас із Німеччини. Вони спочатку мають малий ступінь зношування. Причина цього – традиційне дбайливе ставлення європейців до своїх автомобілів. Бу запчастини на Ford Galaxy, які надходять до нас, ми скрупульозно відбраковуємо, щоб покупцям не потрапляли некондиційні або сильно зношені деталі. Тільки після цього ми даємо на них гарантію.

    Всі товарні позиції є в наявності на нашому складі, тому у нас немає затримок з їх відвантаженням. Ви отримаєте покупку настільки швидко, наскільки це можливо. Ми зможемо відправити товар територією України, Росії та країн СНД. З питань добірки та встановлення запчастин або для оформлення замовлення ви можете зателефонувати (050) 224-00-11 на наше розбирання Форд.