FORD FIESTA MK5 (1999-2002)

Розбірка Ford Fiesta MK 5: Б/У запчастини Форд Фієста 5 з авторозбірки

     У 1999 році на автосалоні у Франкфурті відвідувачі могли побачити оновлену версію популярної та доступної моделі Fiesta автовиробника Ford. Вона отримала сучасніший дизайн, зроблений у дусі New Edge, також змінилася лінійка двигунів. Автомобіль, який називався MK5, вироблявся, зокрема, на бразильських і південноафриканських підприємствах. Основне ж виробництво розташовувалося у Великій Британії. У цій країні спостерігався рекордний продаж цього покоління.

    У дорогих комплектаціях покупцям пропонувався люк, легкосплавні колісні диски, кермо зі шкіряним оплеткою, високоякісні матеріали оббивки салону, накладки із пластику «під дерево», гідропідсилювач рульового управління, електропідйомники скла, а також кондиціонер.

     На цю модифікацію встановлювалися лише два види двигунів – 1.6-літровий бензиновий (103 к.с.) та дизель об'ємом 1.8, що видавав 75 ​​«коней».

    Ходова машина не відрізнялася складністю. У передній частині це були стійки MacPherson. А в задній – торсійна балка.

Ford Fiesta MK5: історія популярного легковика

     Часто трапляється так, що автовласники приїжджають на СТО, де їм кажуть, які деталі потрібно замінити, і потім вони приступають до їх пошуку, залишаючи машину у майстерні. У такій ситуації водії, природно, хочуть вирішити питання якнайшвидше. Якщо автомобіль знятий з виробництва, знайти такі комплектуючі оперативно буває не так легко. Наша розбірка Ford має всі товарні позиції на своєму складі. Завдяки цьому не потрібно витрачати зайвий час на очікування. Відвантаження замовлень здійснюється у максимально стислий термін. Їхня доставка можлива територією України, Росії та країн СНД.

    Наші клієнти звертаються до нас і надалі, тому що ми здатні запропонувати якісні бу запчастини на Форд Фієста та інші моделі. Ми отримуємо їх з авторозбірок Німеччини. Тому рівень якості спочатку високий, адже автотранспорт, з якого вони зняті – зазвичай 5-8-річного віку, оскільки німці традиційно купують нові машини з великою регулярністю. Щоб уникнути випадковостей, всі деталі, що отримуються, проходять перевірку силами наших фахівців. І лише потім на них призначається гарантія.

     Питання щодо підбору запчастин або оформлення покупки ви можете задати за телефоном (050) 224-00-11, зателефонувавши на наше розбирання Форд.