FORD TRANSIT 5 (1986-2000)

Розбірка FORD TRANSIT 5: Б/У запчастини Форд Транзит 5 з авторозбірки

Ford Transit – добре відомий автомобілістам, своїм корінням сягає в далекі 60-ті роки. Першу модель мало не назвали «Червона шапочка» (англ. Redcap), але все-таки схаменулися, і дали їй, вже знайому нам, назву – Transit. Можливо це теж зробило свій внесок у заслужену популярність даного автомобіля, адже за роки виробництва було випущено понад 6 млн. різних модифікацій цієї моделі.

     Третє покоління Transit безкапотного компонування стало пропонуватися покупцям починаючи з 1986 р. Існувало кілька його модифікацій, основна відмінність яких, полягало в основному в довжині бази та вантажопідйомності. Дана генерація мала кузов з покращеною аеродинамікою, що дозволяло заощаджувати до 8% палива.

Спочатку автомобіль комплектувався дизелем (2,5 л) з прямим упорскуванням. Через три роки став доступний 80-сильний дизель та варіант 2- літрового двигуна тієї ж системи з керованим каталізатором. Машина могла оснащуватися 5-швидкісною механічною коробкою або 4-швидкісним автоматом.

     Рестайлінг 1994-го року привніс до вигляду моделі овальну радіаторну решітку. Було покращено вентиляцію та шумоізоляцію салону. Інерційні ремені безпеки стали доступні всім пасажирам, з'явилася система ABS, у базовій комплектації була передбачена подушка безпеки водія та опціонально – переднього пасажира. Робочий відсік деяких вантажних модифікацій тепер сягав 16 куб.см.

     У 2000 році на зміну прийшло нове покоління Transit, яке пропонувалося покупцям – ще у більшій кількості різновидів.

Історія п'ятого покоління популярного комерційного намиста

    На нашій розбірці Форд знайдуться комплектуючі як на звичайний легковий автомобіль, так і на комерційний – такий, як мікроавтобус Транзит. Купуючи бу запчастини на Форд Транзит у нашому магазині, ви отримуєте можливість суттєво заощадити. При цьому, стан цих деталей такий, що вони ще мають значний потенційний термін служби. Чому це так? Причина у нашому підході до вибору постачальників запчастин. Ними є авторозбирання європейського регіону.

     Традиція європейців регулярно купувати нові моделі призводить до скупчення на розбірках – автомобілів у хорошому стані. Такі комплектуючі надходять до нас. І після уважної перевірки – виставляються на продаж. У нашому магазині на них передбачено гарантію. Ми відправляємо запчастини покупцям до України, Росії, країн СНД. Завдяки наявності вузлів та агрегатів на складі, відвантаження здійснюється у стислий термін.

     Зробити замовлення або отримати відповіді на запитання щодо підбору деталей або їх встановлення, ви можете, зателефонувавши нашим фахівцям розбирання Форд за телефоном (050) 224-00-11.