FORD SCORPIO I (1985-1994)

Розбірка FORD SCORPIO 1: Б/У запчастини Форд Скорпіо 1 з авторозбирання

     У 1985 р. Ford Scorpio замінив собою у виробничій лінійці модель Granada. Новинка більше відповідала духу часу, мала вищий рівень безпеки та сучасний дизайн. На стадії її розробки застосовувалася комп'ютерна графіка та моделювання. Перші модифікації випускалися у кузовах 5-дверний хетчбек. Через рік з'явилася версія з повним приводом. У 1990 р. автомобіль став пропонуватися покупцям також у кузові седан. А з 1991 р. – і варіант універсал.

Перше покоління Scorpio оснащувалося бензиновими моторами 1,8-2,8 л потужністю 90-150 к.с., та дизельними двигунами об'ємом 2,5 л (у тому числі, з турбонаддувом) на 69, 92 та 116 «коней». Машина могла комплектуватися 5-швидкісною МКПП або 4-швидкісним автоматом.

     Автомобіль відрізнявся просторістю як салону, так і багажника, об'єм якого варіювався від 440 до 833 куб.см.

У США дана модель випускалася під назвою Merkur Scorpio, пропонувалася тільки в повній комплектації та з 6-циліндровими двигунами 2,8 л. Було зібрано 13 тис. одиниць американської версії Scorpio. У 1994 р. на зміну першої – прийшла друга генерація із ще більш удосконаленим дизайном.

Фордовський "Скорпіон" - історія першого покоління

      У якій би країні не був випущений ваш автомобіль, рано чи пізно він починає потребувати запчастин. На одні моделі вони коштують дорожче, на інші – дещо дешевші. Але anyway, будь-який автомобіліст шукає краще співвідношення ціна/якість. Наше розбирання Ford продає комплектуючі в хорошому стані, за лояльними цінами. Якісні ці деталі тому, що ми отримуємо їх від наших постачальників з європейського регіону. Матеріальне становище європейців дозволяє, а їхнє законодавство іноді навіть змушує купувати нові моделі автомобілів. Це стає причиною того, що на авторозбірках Європи знаходиться безліч машин з невеликим пробігом. Їхні вузли та агрегати, природно, також не піддавалися сильному механічному впливу. Отримуючи такі бу запчастини на Форд Скорпіо та інші моделі, ми піддаємо їх уважній перевірці на ступінь зношування, працездатність, відповідність нормам безпеки. У продаж потрапляють лише кондиційні деталі. На них поширюється гарантія.

     Вам не доведеться довго чекати на необхідну запчастину. У нас є можливість надсилати замовлення в стислий термін. Це можливе завдяки наявності всіх комплектуючих на нашому складі. Ми відвантажуємо товари в Україну, Росію та країни СНД. Зателефонувавши на наше розбирання Форд за номером (050) 224-00-11, ви зможете отримати консультацію або оформити замовлення.