FORD PROBE GE (1993-1997)

Розбірка FORD PROBE GE: Б/У запчастини Форд Проба ЖЕ з авторозбірки

Так само, як і перше покоління моделі Probe, друге з'явилося також у результаті творчої співдружності двох автовиробників – компаній Ford та Mazda (1993 р.). Американський виробник опрацьовував інтер'єр та екстер'єр, а японський – силовий агрегат та шасі. Недоліки першої генерації були усунені, і автомобіль вийшов досконалішим.

   Probe II продавався з двома видами двигунів. Основний - 115-сильний двигун об'ємом 2,0 л. І 2,5-літровий двигун V6, що розвивав потужність 164 к.с., який встановлювався на модифікацію GT. Останній, також, оснащувався системою багатоточкового упорскування та електронного контролю фаз газорозподілу.

     Випуск у 1994 р. нової моделі Ford Mustang затьмарив собою увагу та інтерес публіки до Probe. Статистика продажів останнього неухильно почала показувати негативну динаміку. З цієї причини, 1997 р. виробництво цього покоління повністю припинено компанією. У планах виробника був випуск третьої генерації, розроблялося оснащення її потужнішими двигунами, але в результаті новинка була випущена під назвою Cougar.

Ford + Mazda = Probe

     Автомобілісти з України, Росії, країн СНД, у пошуку деталей для своїх автомобілів, звертаються на нашу розбірку Ford – з кількох причин. По-перше, це економічно вигідно. Бу запчастини на Ford Probe та інші моделі машин – у нашому магазині стоять відчутно нижче. Привабливий і сам асортимент комплектуючих, серед них можна знайти необхідне. По-друге, завдяки тому, що наш постачальник – це авторозбірка у Німеччині, ми маємо можливість пропонувати покупцям якісні запчастини. Рівень життя європейців, їх технічна культура, матеріальні можливості дозволяють їм раз на 5-8 років купувати нові моделі автомобілів. У деяких країнах Європи утримувати старий автомобіль просто невигідно економічно з- через великі податки. Це є причиною того, що європейські авторозбірки стають постачальниками запчастин у хорошому стані. По-третє, ми ретельно контролюємо якість після отримання цих комплектуючих. Некондиційні деталі не потрапляють у продаж. На всі товарні позиції поширюється гарантія.

     І ще одна важлива причина, чому автомобілістам подобається співпрацювати з нашим розбиранням Форд – це можливість швидко надсилати замовлення покупцям завдяки їх наявності на складі.

     Якщо у вас залишилися питання щодо підбору або встановлення деталей, або ви готові зробити замовлення, зателефонуйте нам (050) 224-00-11.