FORD

Компанія Ford – від вугільного сараю до концерну світового рівня

     Свій перший автомобіль з одноциліндровим мотором Генрі Форд створив у 1893 р. Для його спорудження Форду довелося переробити під майстерню свій вугільний сарай.

     Після самостійного складання ще кількох машин, конструктору вдалося знайти інвесторів для свого проекту автоскладального підприємства. Так 1903 р. народилася Ford Motor Company. Вже до кінця цього року компанії вдалося продати 215 власних автомобілів Ford-A. У 1906 р. наступну модель N, випущену тиражем 8,5 тис. одиниць, було продано повністю.

     Продовжуючи концепцію «простих автомобілів», Генрі Форд розробив найзнаменитішу свою модель – Ford-Т (роки випуску 1908-1927). Згодом вона отримає титул «наймасовішого автомобіля».

Генрі Форд відомий не тільки як конструктор, а й як людина, яка оптимізувала виробництво. Конвеєр – це його винахід, як і різні покращення процесу складання.

    Починаючи з 1917 р., компанія також випускає вантажівки, човни, авіаційну техніку. Через 3 роки Ford Motor Company починає допомагати Радянському Союзу у будівництві автозаводу ГАЗ.

     Швидко зорієнтувавшись у потребах післявоєнного світу, після завершення Другої світової війни компанія запропонувала своїм покупцям моделі Mustang і Thunderbird, що швидко стали бестселерами. Не забуваючи і про принцип "доступного автомобіля" в 1971 р. Ford представив світові модель Pinto, яка коштувала лише 2 тис. доларів. У 90-х р.р. Ford випускає моделі Mondeo і Focus, що також стали популярними.

     На сьогоднішній день Ford Motor Co є 4-м у світі виробником за обсягом автомобілів, що випускаються.

Замовляйте запчастини на Ford БУ на нашій розборці Ford

     Наше розбирання Форд здійснює ретельний передпродажний контроль стану та працездатності запчастин, що надходять. Після покупки ви отримаєте деталь повністю придатну для встановлення та експлуатації.

    Запчастини на Ford Б/У надходять до нас з Німеччини. Автомобілі в країнах європейського регіону експлуатуються на добрих дорогах, отримують якісні технічні рідини та паливо, проходять регулярне техобслуговування. Тому вузли та агрегати з цих машин мало зношені. Їхній термін експлуатації, як правило, не перевищує 5-8 років, оскільки законодавство більшості з цих країн стимулює населення до купівлі нових автомобілів.

    Звернувшись на нашу розбірку Форд, ви можете бути впевнені як запчастини. Щоб зміцнити вашу впевненість, ми пропонуємо гарантію на всі деталі. Проконсультуватися та оформити замовлення ви можете за номером (050) 224-00-11.