FORD FIESTA MK3 (1988-1996)

Розбірка Ford Fiesta 3: Б/У запчастини Форд Фієста 3 з авторозбірки

Ford Fiesta MK3 – представник третього покоління, став найбільш продаваною моделлю даної лінійки. Досить сказати, що вже 1990 р., за два роки після початку випуску, з конвеєрів зійшов мільйонний автомобіль третьої генерації. Крім тридверного хетчбека, тепер покупцям пропонувався ще й п'ятидверний. Існували і вантажні версії даної моделі, такі як Fiesta Kasten або вантажопасажирський Ford Courier, який почав вироблятись у 1991 р. З 1989 р. почали випускатися інжекторні модифікації MK3.

     СпортивніXR2i та RS Turbo з'явилися в 91-му та 92-му р.р. Пізніше стала доступна версія даної моделі Fiesta RS1800 із силовим агрегатом об'ємом 1,8 л, що видавав 130 л.с.

     У 1992 р. компанія зробила спробу впровадити в цю лінійку двотактні двигуни з прямим упорскуванням. Після низки випробувань цієї ідеї відмовилися.

     Через 2 роки відбулося оновлення у комплектації. За додаткову плату покупець міг отримати передні подушки безпеки, бічні захисту, натягувачі ременів.

    Після 1995 р., коли стартував випуск четвертого покоління, третє продовжувало продаватися під назвою «Fiesta Classic». У 1996 р. збірку MK3 було припинено повністю.

Історія третього покоління Ford Fiesta MK3

     Наше розбирання Форд завжди готове протягнути руку допомоги тим, хто відчуває труднощі з пошуком деталей для свого автомобіля. Навіть якщо йдеться про моделі, зняті з виробництва, ми допоможемо підібрати комплектуючі.

   Бу запчастини на Форд Фієста ми отримуємо від німецьких постачальників. Вони спочатку у хорошому стані. Причиною цього ставлення європейських автовласників до свого транспорту. Він експлуатується в щадних умовах, їздить якісними дорогами, обслуговується висококласними фахівцями. Як результат, такі автомобілі стають донорами запчастин, які перебувають у хорошому стані. Щоб виключити непорозуміння, наші експерти уважно перевіряють усі деталі, що надходять. Після такої перевірки лише якісні робочі запчастини потрапляють у продаж. Щоб довіра клієнтів до нашої розбірки Ford була ще більша, ми гарантуємо всі товарні позиції.

    Багато покупців не хочуть мати справи з авторозбірками, тому що іноді очікування необхідних деталей може розтягнутися на місяці. Наш магазин має у своєму складі всі вузли та агрегати, які виставлені на продаж. Завдяки цьому їх відвантаження клієнтам відбувається в стислі терміни.

     Ми відправляємо комплектуючі територією України, Росією та країнами СНД. Отримати консультацію або зробити замовлення можна за телефоном (050) 224-00-11.