FORD FIESTA MK4 (1996-1999)

Розбірка Ford Fiesta MK 4: Б/У запчастини Форд Фієста 4 з авторозбірки

Ford Fiesta MK4, який з'явився в 1995 р., став четвертою генерацією цієї моделі. Покупцям автомобіль пропонувався в 3-х та 5-дверних кузовах хетчбек. Випускався також вантажопасажирський хетчбек Kasten, фургон Courier та купе Puma.

    Як силові агрегати використовувалися бензинові мотори Endura 1,3 л, що розвивають потужність в 50 і 60 «коней», лінійка двигунів Zetec SE 1,25-1,4 л. потужністю 75-90 л.с та дизель 1,8 л (60 і 75 л.с.). Більшість версій MK4 комплектувалися МКПП. Тільки варіант із двигуном 1,25 л пропонувався з варіатором.

    Традиційно, Ford продовжив і гілку модифікацій зі спортивними характеристиками. Так, в 2000 р. з'явилася Fiesta IV Sport зі 103-сильним двигуном об'ємом 1,6 л. та динамікою розгону – за 10 секунд до 100 км/год. Ця машина оснащувалась гоночною механічною коробкою передач і мала жорстку ходову.

     У 1999 р. з'явилася рестайлінгова версія, яка отримала зовнішній вигляд кузова, що більше відповідає модним дизайнерським тенденціям – так званій хвилі «New Edge». Стали доступні також нові дизельні двигуни та один бензиновий. Покупцям пропонувалося шкіряне оздоблення салону та бічні подушки безпеки.

Ford Fiesta MK4 – історія модифікації

     Наше розбирання Форд має низку переваг. Насамперед, ми допомагаємо автомобілістам знайти запчастини навіть на автомобілі зняті з виробництва. Ціни на такі деталі у нас набагато нижчі. Ви не тільки отримуєте можливість заощадити, але ще й купити якісні комплектуючі на свою машину.

     Ми пропонуємо бу запчастини на Форд Фієста в хорошому стані. З чим це пов'язано? З тим, що наші постачальники вузлів та агрегатів знаходяться у європейському регіоні. Традиція європейців педантично і дбайливо ставитися до обслуговування та експлуатації свого автотранспорту впливає на те, що на авторозбирання потрапляють машини. які стають донорами якісних деталей. Після ретельної перевірки силами наших експертів ми пропонуємо їх покупцям. На всі товарні позиції передбачено гарантію.

     Наше розбирання Форд має можливість відвантажувати замовлення клієнтів у максимально короткі терміни, завдяки наявності всіх запчастин на складі. Ми відправляємо їх до населених пунктів України, Росії та країн СНД.

     Зателефонувавши за номером (050) 224-00-11, ви зможете отримати консультацію наших спеціалістів або оформити замовлення.