FORD SCORPIO II (1994-1998)

Розбірка FORD SCORPIO 2: Б/У запчастини Форд Скорпіо 2 з авторозбірки

Випуск Ford Scorpio 2 почався в 1994 р. Дана модифікація, на відміну від першого покоління, вже не випускалася з повним приводом. Автомобіль вироблявся як у кузовах седан, так і універсал. Його салон залишився таким самим просторим, як і у попередника, а екстер'єр став сучаснішим. Головні зміни у зовнішньому вигляді торкнулися передньої частини машини. З'явилися виразні фари овально-округлої форми – замість прямокутних. Радіаторні грати стали набагато більшими і виразнішими.

     Базова комплектація передбачала наявність подушки безпеки з боку водія, системи ABS, дискових гальм та гідропідсилювача керма.

    Друге покоління Ford Scorpio було доступне з бензиновими моторами 2.0, 2.3 та 2.9 куб. см з потужністю – відповідно, 115-210 к.с., і дизельними двигунами (2,5 куб. см) зі 115-ма та 125-ма «кіньми» потужності. Ці агрегати працювали в парі з 5-швидкісними механічними коробками або з 4- швидкісними автоматичними. Заряджена версія Ford Scorpio Cosworth, із 6-циліндровим силовим агрегатом об'ємом 2,9 (207 к.с.), пропонувалася покупцями тільки з АКПП.

    Оновлення, що відбулося 1998 р., не призвело до зростання продажів, і цього ж року випуск Scorpio був завершений повністю. Усього за роки виробництва було зібрано 98, 578 автомобілів цієї моделі.

Друге покоління «Скорпіона»

    Отримуючи комплектуючі з Німеччини, наше розбирання Форд має можливість пропонувати покупцям якісні деталі. На європейські авторозбірки потрапляє безліч машин із відносно невеликим пробігом, та віком – до 8 років. Це пов'язано з матеріальними можливостями громадян Європи – часто оновлювати свій автопарк, купуючи нові моделі, та із законодавством, яке стимулює такі покупки, встановлюючи відчутні мита та податки на старі автомобілі. Бу запчастини на Форд Скорпіо, які приходять до нас, ми скрупульозно перевіряємо – наскільки вони зношені, працездатні та чи відповідають допустимим параметрам безпеки. Покупці отримують лише деталі у хорошому стані, на які ми встановлюємо гарантію.

    Розуміючи потреби клієнтів, ми надсилаємо замовлення в стислий термін, оскільки всі запчастини є в наявності на складі. Відвантаження можливе до населених пунктів України, Росії та країн СНД. За телефоном (050) 224-00-11 консультанти нашого розбирання Форд зможуть відповісти на ваші запитання та оформити замовлення.