FORD MONDEO MK2 (1996-2000)

Розбірка FORD MONDEO 2: Б/У запчастини Форд Мондео 2 з авторозбірки

Високотехнологічне друге покоління Ford Mondeo побачило світ у 2000 р. Ця модифікація розроблялася без реального макетування, лише засобами віртуальної візуалізації. Традиційно, машина пропонувалася покупцям у трьох варіантах кузовів хетчбек, седан та універсал. Поєднання в екстер'єрі овалів, трикутників, різких кутів і м'яких ліній було даниною популярної дизайнерської хвилі під назвою "New Edge". Порівняно з першим поколінням, кузов цієї лінійки було значно посилено і отримав уже 12-річний гарантійний термін від наскрізної корозії (на MKI давалася 6-річна гарантія). Зручність пасажирів та водія була розроблена на найвищому рівні, а салон відрізнявся просторістю. Лінійка силових агрегатів Mondeo II була представлена ​​бензиновими моторами Duratec HE 1,8 і 2,0 куб. Був доступний також 170- сильний двигун 2,5 куб.см, що працює на бензині. Для топової модифікації ST220 було передбачено силовий агрегат 3,0 куб. см, що видає потужність 223 л. Він дозволяв розганятися до 100 км/год за 7,4 сек і досягати швидкості 243 км/год.

    Із засобів електронної безпеки Mondeo II оснащувався системами: ABS, EBD, EBA, ESP. Водія та пасажирів захищали триточкові ремені та активні підголівники.

     У 2000 р. на зміну другому поколінню прийшло третє. MKIII був зроблений більшим і просторішим.

Ford Mondeo MKII – просунута друга генерація

     Моделі автомобілів, в яких використовуються передові технології, завжди вимогливі до якості запчастин. Але водночас ціни на такі деталі завжди відчутно полегшують гаманець власника такої машини. Дешевші комплектуючі пропонують авторозбірки, але як вибрати якісні запчастини? Наша розбірка Ford завдяки співпраці з європейськими постачальниками продає деталі в хорошому стані. Ми впевнені у цьому з кількох причин. По-перше, самі автомобілі, які послужили донорами таких комплектуючих, отримували кваліфіковане та своєчасне європейське обслуговування, експлуатувалися у щадних умовах, на добрих дорогах. Тому вони були схильні до меншого зносу. По-друге, у нашому магазині вони надходять у продаж лише після того, як їх перевірять наші спеціалісти. Бу запчастини на Ford Mondeo в поганому стані, сильно зношені до покупців не потрапляють. Нашу впевненість у їх якості ми закріплюємо гарантією.

     Доставка покупок з нашого розбирання Форд здійснюється швидко, завдяки наявності деталей на складі. Ми надсилаємо їх до населених пунктів України, Росії та країн СНД.

     Зателефонувавши за номером (050) 224-00-11, ви зможете отримати консультацію або оформити замовлення в телефонному режимі.