Дифузор вентилятора

Дифузор для вентилятора охолодження

    Дифузор вентилятора – пристрій, завдяки якому підвищується якість роботи самого вентилятора. Він здатний добре розподілити повітря і знизити шум. Цей пристрій призначений для зниження зворотного перетікання повітряного потоку. При некоректній роботі динамічний натиск безповоротно втрачається, а це призводить до зниження експлуатаційної кпд установки.

     Запчастину виробляють або з тонколистового металу, або з пластику. Ці два матеріали не зазнають корозії. Металевий дифузор додатково покривають фарбою, яка захищає його від іржі, появи деформацій.

     Різновиди дифузорів вентилятора:

  1. Пірамідальні.
  2. Колінчасті.
  3. Конічні.

     Вентилятор постійно перебуває під впливом масивного повітряного потоку, у структурі якого можуть бути абразивні частинки пилу. Такий несприятливий вплив погано впливає на металеву основу, яка з часом починає зношуватися, що призводить до поломки.

Несправності вентилятора

     Вентилятор, як і будь-які інші запчастини, також може доставляти незручності та мати проблеми у роботі. Їх потрібно вчасно ліквідувати, щоб не допустити серйозніших поломок. Якщо він не включається при прогріванні двигуна, це призводить до його перегріву і поломки. Щоб дізнатися про причину, проведіть діагностику, щоб виявити причину. При некоректній роботі потрібно відразу розпочати реставрацію пристрою або виконати його заміну.

Покупка дифузора вентилятора у нашому інтернет-магазині

     Сьогодні купити вживані запчастини на авторозбиранні набагато дешевше, ніж нові. При чому якість у них може бути однаковою, оскільки на розбирання трапляються транспортні засоби, які акуратно обслуговувалися.

     У нашому інтернет-магазині ви зможете придбати необхідний дифузор вентилятора для вашого авто. Розгляньте онлайн-каталог у цьому розділі та оберіть потрібну модель. Ми надаємо довгострокову гарантію якості на представлену продукцію.

     Здійснити покупку вам не складе труднощів, цю процедуру ми звели до мінімуму. Достатньо купити товар на сайті, натиснувши кнопки швидких покупок або зателефонувати за номером телефону.

     Своє замовлення вам не доведеться довго чекати, адже доставка товарів здійснюється завжди вчасно. Якщо хочете проконсультуватися з приводу купівлі запасних частин, звертайтесь до наших менеджерів - номери телефонів ви знайдете на сайті. Ми завжди раді покупцям.