Водяний насос додатковий

Додаткова водяна насос

    Дуже важливим та необхідним пристроєм для автомобіля є водяний насос, який дбає про захист двигуна від перегрівань, забезпечуючи кращу продуктивність. Водяний насос додатковий, необхідний для покращення кругообігу антифризу, який рухається у разі відкривання термостата.

Основні переваги додаткового насоса

    Дуже потрібним для автомобіля вважається додатковий насос як у зимову, так і літню пору року. Взимку покращиться тепловіддача пічки, а влітку - головний радіатор. Простіше кажучи – коли буде холодно зовні, в автомобілі буде тепло, а влітку навпаки, з регулюванням мікроклімату в салоні, через панель управління.

     Розбір переваг, які надаються наявністю системи опалення, дає такі результати:

  1. 1. краща функціональність;
  2. 2. забезпечення оптимального тиску для антифризу;
  3. 3. енергія споживається в меншій кількості;
  4. 4. знижується шум.

     Додатковий насос допомагає додати автомобілю більшої ефективності та надійності. Пристрій насоса для опалення та охолодження має схожі запчастини та елементи, купити які допоможе авторозбирання – якісні, оригінальні деталі за доступними цінами.

Додатковий насос

Функціонування додаткового насоса має такі функції:

  1. 1. допомога в охолодженні двигуна;
  2. 2. окремий обігрівач автономного типу;
  3. 3. охолодження турбонагнітачів.

    Окремо варто виділити і можливість прокачування антифризу, коли двигун уже вимкнений. Насос має електропривід і включається до системи контролю двигуна. Якщо є необхідність і бажання, його можна підключити до сигналу блоку управління.

    Установка додаткового насоса допомагає прискорювати циркуляцію охолоджуючої рідини, відкриваючи набагато кращі можливості для обігріву салону. З його допомогою значно швидше та якісніше нагрівається салон, що у багато разів допомагає покращити мікроклімат. Особливо корисним буде встановлення додаткового водяного насоса, для великих салонів мікроавтобусів та автобусів, що допомагає відмінно і головне швидко обігріти салон.

     Підключення ще одного насоса до панелі приладів можливе простим підведенням перемикача, а також встановленням подвійної системи керування. Такий насос повинен обов'язково бути в кожному автомобілі та правильно функціонувати, надаючи максимальну ефективність.

     Не завжди основний водяний насос може впоратися з завданнями, що покладаються на нього, тому доречна установка ще одного. Досвідчені та турботливі водії відразу обладнають транспортний засіб цим пристроєм, підвищуючи продуктивність.