Вентилятор радіатора

Вентилятор охолодження радіатора

     У циліндрах ДВС згоряє паливо і виділяє велику кількість тепла. Тільки невелика частина цього тепла використається двигуном для механічної енергії. Для того, щоб решта не губилася марно, були придумані спеціальні механізми. До них можна зарахувати систему охолодження. Її нормальне функціонування існує завдяки вентилятору радіатора.

Особливості охолоджувального пристрою

     Холодна рідина завжди протікає крізь сорочку мотора. Там вона вбирає зайве тепло. Після цього двигун охолоджується, охолоджувальна рідина нагрівається. Далі вона йде в радіатор, тут вода віддає тепло у повітря і знову повертається до двигуна.

     Сам радіатор складається з певної кількості трубочок. Саме вони призначені для створення широкої поверхні, що охолоджує. Потік повітря проходить через цю поверхню та віддає тепло з рідини. Якщо ж потоків повітря немає, а це цілком реально, коли двигун працює на холостому ходу, стоїть у пробці, то для продовження роботи поверхні потрібно було придумати якийсь механізм. Ним став вентилятор радіатора.

     Всі процеси, пов'язані з функціонуванням вентилятора радіатора, контролюються специфічною схемою управління. В її основі - термовимикач.

     Як відбувається задіяння вентилятора:

  1. термовий вимикач радіатора слідкує за температурним режимом рідини;
  2. температура переходить певні межі;
  3. спрацьовує спеціальний датчик;
  4. вмикається вентилятор радіатора.

    Основним завданням даної автомобільної деталі є створення потоку повітря. Це повітря потрібне для того, щоб остудити гарячу воду. Якщо температура рідини досягає норми, той же датчик знову реагує та вимикає вентилятор радіатора.

    Наслідки від поломки

     Несправності в цій деталі загрожують серйозними проблемами. За попереднім описом ясно, що вся система охолодження була розроблена для того, щоб стежити за нормальним рівнем температури і в салоні, і деталях машини. Якщо вентилятор радіатора перестане нормально функціонувати, це може призвести до перегріву двигуна, його клинку і таких наслідків, через які потрібно буде проводити навіть капітальний ремонт машини.

    Оригінальний вентилятор радіатора можна придбати у нас. Наш асортимент наповнений вживаними деталями з Німеччини, які мають наступні переваги:

  1. стан нового;
  2. заводські;
  3. немає дефектів;
  4. відремонтовані;
  5. ідеальної якості;
  6. продумані під певну модель авто.