OPEL

Opel – найстаріший автовиробник Німеччини

   Компанія Opel з'явилася раніше, ніж її основні німецькі конкуренти – Mercedes, Audi та BMW. У 1862 р. вона була створена Адамом Опелем, як підприємство з виробництва швейних машин та жіночих капелюшків. За 22 роки до цієї продукції додалися велосипеди. На жаль, засновник компанії не дожив до того моменту, коли його дітище стало автомобільним виробником. Після смерті Опеля компанію очолили його діти – Карл і Вільгельм.

     У 1899 р. було зібрано перший автомобіль – Lutzman Opel, який попитом не мав. У 1908 р. компанія стала випускати більш досконалі, але водночас прості та недорогі автомобілі.

      Наприкінці 20-х років Opel входить до складу General Motors. Це рішення допомагає компанії залишитись на плаву. І як результат, виходить низка успішних моделей – Olympia, Kadett, Super, Kapitan, Admiral.

     Після поразки Німеччини у Другій світовій, частина обладнання та документації Opel була вивезена до СРСР. На основі цього створили завод із виробництва «Москвичів». Одне з підприємств компанії було відновлено у Німеччині за допомогою американців. Випуск автомобілів поновився.

    На зміну Olympia 1953-го р. прийшов Opel Rekord P-1. Через 9 років знову почав випускатися Kadett, на який встановлювали двигун Chevrolet.

     У 70-ті роки, у зв'язку з нафтовою кризою, компанія представила економічну модель Senator A. Паралельно з'являється спортивна Manta. До кінця десятиліття Opel розпочинає випуск Kadett D з переднім приводом.

    Kadett E – одна з найуспішніших моделей компанії, з'являється в 1984- м. Незабаром виходить і Opel Omega - ще один легковий автомобіль, що став популярним. У 80-90-х роках Astra змінює Kadett, а Ascona замінюється моделлю Vectra.

     Opel зробив не дуже вдалу «пробу пера», вийшовши на ринок із позашляховиком Frontera, і більш вдалий експеримент у сегменті сімейних авто – з моделлю Zafira.

     У 2002-му р . покупцям представлено ще один компактний автомобіль Opel Meriva. У цей же час компанія представляє нові екологічні та потужні двигуни ECOTEC.

     На даний момент на підприємствах компанії працює понад 5 тис. осіб. Opel продовжує випускати сучасні та комфортабельні машини.

Розбір Opel: Б/У запчастини на Опель з авторозбірки

   Якщо ви шукаєте недорогі запчастини бу на Опель в хорошому стані, у нас є пропозиція. Наша розбірка Opel продає якісні комплектуючі з Європи. Всі вони проходять додаткову перевірку і на них поширюється гарантія. Ми швидко надсилаємо замовлення, оскільки весь товар є на складі.

     Замовити запчастини бу на Опель ви можете зателефонувавши за номером (050) 224-00-11 або оформивши його на сайті. Консультанти розбирання Опель завжди готові відповісти на ваші запитання.