OPEL VECTRA A (1988-1995) запчастини бу

Розбірка OPEL VECTRA A: Б/У запчастини Опель Вектра А з авторозбірки

    Для заміни у виробничій лінійці Opel Ascona, німецькі розробники створили більш сучасну модель Vectra, яка з'явилася на ринку в 1988 р. Машина швидко отримала визнання у споживачів і незабаром відзначилася високими обсягами продажу.

      Порівняно з попередницею, новинка мала вже більш міцний кузов, стійкий до впливу корозії. Перше покоління пропонувалося в кузовах седан та 5-дверний хетчбек. Була, зокрема, спортивна модифікація GT. Існували версії як із переднім, так і з повним приводом. Вони оснащувалися 5-4- швидкісними механічними коробками або 4-діапазонними «автоматами».

Для першого покоління виробник передбачив широку гаму силових агрегатів. Бензинові були представлені двигунами об'ємом 1.4-2.5 куб.см, які мали потужність від 75 до 170 к.с. 1.7- літрові дизельні мотори видавали 57 та 82 кінські сили (турбований варіант).

    Оновлення, що відбулося 1992 р., торкнулося екстер'єру. Бампери та дзеркала цих авто забарвлювалися в колір кузова, встановлювалися дещо змінені передні ґрати.

    За всі роки виробництва (до 1995 р.) було зібрано понад 2 млн. одиниць першого покоління.

Opel Vectra A: історія першої генерації

     Коли дилери нових запчастин завищують ціни на комплектуючі або взагалі не можуть запропонувати їх через відсутність, автомобілісти продовжують свій пошук на авторозбірках. Такі магазини відрізняються ширшим асортиментом та лояльними цінами. Але найчастіше контроль якості товару в них бажає кращого. Тому багато покупців стикаються з проблемами під час встановлення або експлуатації таких деталей.

    Наш розбір Опель співпрацює з надійними постачальниками з Німеччини. Відрізняється ретельним відбором і уважною перевіркою всього товару, що надходить. Бу запчастини на Опель Вектра А, які ми отримуємо, спочатку перебувають у хорошому стані, оскільки зняті з автомобілів, що піддавалися дбайливій експлуатації та отримували педантичне обслуговування на сертифікованих СТО. Після ретельного огляду нашими фахівцями, найкращі вузли та агрегати потрапляють у продаж, на них поширюється гарантія .

Всі деталі, які ми пропонуємо, є в наявності на нашому складі, тому їх відвантаження клієнтам здійснюється без зайвих затримок. Ми відправляємо їх до населених пунктів України, Росії та країн СНД.

   Якщо ви не можете, як правильно підібрати деталь, або як її встановити, зателефонуйте консультантам нашого розбирання Опель за телефоном (050) 224-00-11.