OPEL OMEGA B (1994-2003) запчастини бу

Розбірка OPEL OMEGA B: Б/У запчастини Опель Омега Б з авторозбірки

Друге покоління лінійки Opel Omega з'явилося в 1994 р., і випускалося під індексом В. Види пропонованих кузовів залишилися колишніми - седан і універсал, але при цьому зросла кількість опцій. Стали доступні фронтальні подушки безпеки, клімат- контроль деяких версій. Опціонально можна було встановити бортовий комп'ютер, а також датчики дощу та освітлення. Також підвищився корозійний захист кузова, змінився екстер'єр та інтер'єр автомобіля.

    Палітра силових агрегатів була практично повністю оновлена. Від попередниці дістався лише 2-літровий двигун OHC. Інші бензинові двигуни об'ємом від 2.0 до 5.7 л розвивали потужність 116-315 «коней». Дизелі 2.0, 2.2 та 2.5 літра видавали від 100 до 150 к.с. Традиційно вони працювали в симбіозі з п'ятишвидкісною механічною коробкою або з чотиридіапазонним автоматом. Машина оснащувалась системами ABS та ETC.

     У 1999 р. виробник поновив модель. Змінилися лінії кузова спереду та ззаду. Кермо стало чотириспицевим.

     У 2003 р. з конвеєрів зійшла остання модифікація з 3.2-літровим шестициліндровим мотором. Після цього випуск Opel Omega було завершено. За весь час виробництва було зібрано понад 797 тис. автомобілів усіх генерацій.

Історія популярної машини Опель Омега

   Якщо ви хочете заощадити, і при цьому отримати якісні комплектуючі, звертайтеся на нашу розбірку Опель. Б.у. деталі, які ми пропонуємо, коштують відчутно менше, ніж нові, але вони знаходяться в хорошому стані. Чому ми так впевнені у цьому? Причина ховається у використанні нами власної системи пошуку кондиційних запчастин, що були в експлуатації, та контролю їх якості.

    Німецькі авторозбірки, які є нашими головними постачальниками, постачають вузли та агрегати, зняті з автотранспорту з європейського регіону. Цей фактор говорить про те, що це транспортні засоби, до яких господарі ставилися дбайливо, та які отримували кваліфіковане обслуговування. В результаті цього, їх деталі зазнавали меншого зношування. Коли такі бу запчастини на Опель Омега надходять до нашого магазину, вони ретельно відбраковуються. Решта потрапляють у торговельну мережу, на них поширюється гарантія.

    Після купівлі, замовлення наших клієнтів відвантажуються в стислі терміни, завдяки наявності всього товару на складі. Доставка здійснюється до населених пунктів України, Росії та країн СНД.

     Номер (050) 224-00-11 закріплений за нашими спеціалістами, зателефонувавши яким, на нашу розбірку Опель, ви можете поставити запитання.