OPEL TIGRA (1994-2000) запчастини бу

Розбірка OPEL TIGRA: Б/У запчастини Опель Тигра з авторозбірки

     У 1994 р. почалися продажі купе німецької марки Opel, що отримала назву Tigra. База автомобіля була запозичена від моделі Corsa. Компактні розміри не дозволяли зробити салон комфортним для всіх пасажирів, тому заднім було тісно. Але сама концепція і зовнішність авто красномовно говорили про те, що проект спочатку розроблявся з прицілом на молодіжний сегмент, для представників якого тіснота не є великою незручністю. Розрахунок на молодь виявився вірним, про це свідчили статистики продажу.

Під капотом у першого покоління працювали бензинові двигуни об'ємом 1.4 і 1.6 куб см., що розвивали потужність 90 і 106 к.с., відповідно. Версія 1.4 могла оснащуватися автоматичною коробкою на 4 швидкості. Але найпоширенішим варіантом була 5-ступінчаста МКПП. Невеликий коефіцієнт лобового опору (0. 31) і мала вага дозволяли машині розганятися до 100 км/год за 9,8-11 секунд, залежно від модифікації, та розвивати максимальну швидкість від 190 до 203 км/год.

     Перша генерація випускалася до 2000 р. Але друге покоління, яке теж отримало базу Corsa (новішої), з'явилося тільки в 2004 р.

Opel Tigra – історія популярного купе

    З часом, на автомобілі, зняті з виробництва, знайти комплектуючі стає все важче. Продавці нові деталі часто роблять велику націнку, пояснюючи це дефіцитністю. У подібній ситуації багато автовласників вирішують звернутися на авторозбірку. Але тут виникає проблема, як знайти магазин, якому можна довіряти у питаннях якості товару?

    Наш розбір Опель відрізняється принципами, орієнтованими на покупця, що допомагають йому купити необхідні вузли та агрегати за прийнятною ціною, в хорошому стані. Одним з основних, є правильний, як ми вважаємо, підбір постачальників. Ми співпрацюємо з німецькими авторозбірками, що постачають запчастини на Опель Тигра, що відрізняються низьким ступенем зносу, працездатністю та готовністю до встановлення. Щоб виключити випадковості, наші фахівці здійснюють відбраковування всього товару, що надходить. До торговельної мережі потрапляє лише найкращий.

     Зробивши замовлення на нашій розбірці Опель, ви можете бути впевнені, що ми відправимо його максимально швидко. Його відвантаження здійснюється зі складу, де всі комплектуючі є.

     З питань, що виникли, ви можете звернутися до наших експертів за телефоном (050) 224-00-11, які допоможуть зробити вибір та розкажуть про правильне встановлення запчастин.