OPEL AGILA A (2000-2007) запчастини бу

Розбірка OPEL AGILA A: Б/У запчастини Опель Агіла А з авторозбірки

     Субкомпактний автомобіль Agila вперше дебютував на Автосалоні в Женеві 2000-го року. У його розробці брали участь конструктори Opel та Suzuki. Машина була чудово пристосована для міських умов. Мала гарну маневреність і малими розмірами, що дозволяло без проблем пересуватися у потоці та паркуватися навіть там, де мало місця. Висока посадка водія забезпечувала гарний огляд. Виробник пропонував 12-річний гарантійний термін від наскрізної корозії кузова.

Перше покоління, яке вироблялося до 2007 року, оснащувалося двома видами бензинових двигунів об'ємом 1.0 і 1. 2 куб.см і потужністю, відповідно, 58 і 75 л.с. і 1.3-літровим дизелем з розподіленим упорскуванням, що видавав 70 кінських сил. Для всіх варіантів було передбачено лише 5-швидкісну механічну коробку передач.

    У базову комплектацію було включено: електропідсилювач рульової системи, дві аварійні подушки, обігрів заднього скла, переднатягувачі всіх ременів безпеки.

     У 2003 р. Agila отримала нові бампери, пофарбовані під колір кузова, а також салон, виконаний у тій же тональності. Якщо раніше ABS можна було встановити лише за доплату, то тепер вона стала штатним обладнанням.

     У 2007 р. Opel представив другу генерацію, де вже було більше місця для пасажирів.

Opel Agila – маленький міський помічник

    Наш розбір Опель пропонує комплектуючі для автомобілів найрізноманітніших типів, починаючи від легкових, закінчуючи комерційними. Ці деталі відрізняються малим ступенем зносу, повністю працездатні та готові до встановлення. Вони приходять до нас з німецьких авторозбірок, і спочатку перебувають у хорошому стані, оскільки зняті з автомобілів з невеликим пробігом, які дбайливо експлуатувалися та правильно обслуговувалися. Такі бу запчастини на Опель Агіла А та інші моделі проходять скрупульозне відбраковування силами наших спеціалістів після отримання. У продаж надходять лише кондиційні вузли та агрегати, які можуть прослужити ще тривалий час. На них передбачено гарантію.

    Ще однією перевагою нашого магазину є можливість без зайвих затримок відвантажувати замовлення клієнтам, оскільки всі товарні позиції є в наявності на складі. Ми здійснюємо відправку деталей територією України, Росії та країн СНД.

     Для того, щоб отримати консультацію або оформити покупку, зателефонуйте на підтримку нашого розбирання Опель за номером (050) 224-00-11.