OPEL ASTRA F (1991-1998) запчастини бу

Розбірка OPEL ASTRA F: Б/У запчастини Опель Астра Ф з авторозбірки

Opel Astra («Зірка») змінив у 1991 р. популярну модель Kadett. Перше покоління (F) пропонувалося у кузовах хетбек, седан, універсал, кабріолет та вантажний фургон. Існували також два спортивні варіанти під назвою GT і GSI. Обидва вони оснащувалися моторами 2.0, але кожен з них мав потужність 115 і 150 к.с. відповідно.

    Модифікація F комплектувалася великою кількістю різноманітних двигунів. Бензинові версії об'ємом 1.4-2.0 куб.см видавали від 60 до 150 «коней». Їхні дизельні побратими (всі об'ємом 1.7), у тому числі з турбонаддувом, могли похвалитися потужністю від 57 до 82 к.с. Найбільш поширеною трансмісією була механічна коробка передач на 5 швидкостей, дещо рідше зустрічалася 4-діапазонна АКПП.

Автомобіль відрізнявся м'якою ходовою, що забезпечує надійну стійкість. Її передня частина була повністю незалежною, а задня – лише частково.

    Оновлення 1994 року відбилося на легкому рейсталінгу екстер'єру та салону. Також з'явилася подушка безпеки водія.

     Друга генерація прийшла на конвеєр у 1997 р. і отримала індекс G. Це була повністю перероблена модель, яка мало що успадкувала від попередниці.

Схід зірок

    На нашій розбірці Опель можна знайти найрізноманітніші деталі, починаючи від кузовних дрібниць і закінчуючи великими агрегатами. Але найголовніша перевага полягає в тому, що покупці можуть бути впевнені у їхній якості. Це стало можливим завдяки правильному, як ми вважаємо, підбору постачальників.

     Ми отримуємо комплектуючі з авторозбірок Європи. Чесний і скрупульозний підхід європейців до постачання деталей у хорошому стані забезпечує нам базу спочатку якісного товару. Коли до нас приходять бу запчастини на Опель Астра Ф та інші авто, ми проводимо додаткову їхню перевірку. Переконавшись, що вони працездатні та готові до встановлення, наш магазин, вже з упевненістю, пропонує на них гарантію.

    Маючи всі комплектуючі в наявності на складі, наша розбірка Опель оперативно надсилає замовлення своїм клієнтам. Доставка здійснюється по території України, Росії та країн СНД.

    Консультанти, доступні за телефоном (050) 224-00-11, допоможуть вам правильно підібрати деталі та зробити замовлення.