OPEL KADETT E (1984-1991) запчастини бу

Розбірка OPEL KADETT E: Б/У запчастини Опель Кадет Е з авторозбірки

Лінійка Kadett німецької компанії Opel належала до розряду рідкісних довгожителів світового автопрому. Її перші екземпляри з'явилися 1936 р., а останні були випущені 1993-го. Автомобіль завжди розроблявся з прицілом на широкі маси, тому відрізнявся простотою конструкції та низькою ціною. Не дивно, що він здобув безліч шанувальників за весь час свого існування.

     У 1984 р. почалося складання чергового покоління, яке отримало індекс Є. Спочатку він був доступний покупцям тільки в кузовах хетчбек з трьома чи п'ятьма дверима. Через рік у автосалони стали надходити седани та універсали, а 1986-го було додано вантажний комбо та кабріолет.

Дана генерація пропонувалася з великим спектром силових агрегатів. Бензинові були представлені двигунами об'ємом 1.3-2.0 л, що мали потужність 60-150 к.с. Дизельна гама складалася із трьох версій – 1.6, 1.7, 1. 5 (турбований мотор), які видавали, відповідно – 54, 84 та 72 сили.

     У 1990 р. оновився зовнішній вигляд і салон. До базової комплектації включили систему ABS. У 1991 р. його випуск було завершено. На зміну прийшов Opel Astra.

Історія популярної моделі

   Якщо ви шукаєте комплектуючі на авто, яке більше не випускається, зверніться на нашу розбірку Опель, де умови продажу бу запчастин знайшли відгук у великої кількості клієнтів з України, Росії, країн СНД. Орієнтація з їхньої потреби становить основу нашого підходу. Давайте розглянемо ці принципи.

     Ми пропонуємо якісні деталі з Німеччини, які зняті з автомобілів-донорів, що експлуатувалися на відмінних дорогах, які отримували кваліфіковане та своєчасне обслуговування, що є причиною малої зношеності їхніх вузлів. Про педантичне ставлення німців до техніки та автотранспорту відомо далеко за межами цієї держави. Тому ми з упевненістю говоримо про те, що цей товар спочатку приходить до нас у хорошому стані. Після надходження в наш магазин, бу запчастини до Опель Кадет Е піддаються уважній перевірці. Тільки працездатні, які відповідають нормам безпеки, потрапляють до торговельної мережі. На них надається гарантія.

     Ми надсилаємо замовлення в стислий термін. Їм немає необхідності чекати на постачання з-за кордону, оскільки всі товарні позиції є на складі.

     Щоб отримати консультацію наших фахівців, зателефонуйте за номером (050) 224-00-11 на нашу розбірку Опель.