OPEL ZAFIRA B (2004-2011) запчастини бу

Розбірка OPEL ZAFIRA B: Б/У запчастини Опель Зафіра Б з авторозбірки

     У 2005 р. Женевський автосалон порадував відвідувачів черговою еволюцією мінівена Opel Zafira. Машина отримала нову базу, оновлений екстер'єр і стала більшою. Її місткість залишилася незмінною – сім осіб, які можуть розміститися на трьох рядах крісел, включаючи додатковий, що знаходиться у багажнику. Їй було присвоєно найвищу безпекову оцінку після краш-тестів Euro NCAP. Інтерактивна система IDS управляє роботою систем ABS (антиблокувальною), ESP (динамічної стабілізації) та ASR (компенсації бокового ковзання).

Салон авто дуже практичний. Він швидко трансформується для перевезення максимальної кількості пасажирів або забезпечення більшого місця для розміщення вантажу. Місце водія добре продумане з погляду ергономіки. У гамі двигунів були присутні бензинові силові агрегати об'ємом 1.6-2.2 куб.см, що дозволяють розвинути потужність 105-150 к.с., і 1.9- літрові дизельні мотори, що видавали 100, 120 та 150 «коней».

     Це, друге покоління випускалося до 2011 року.

Opel Zafira B – ще надійніший, ще безпечніший

     При пошуку комплектуючих на моделі авто, зняті з виробництва, багато автомобілістів звертаються на авторозбірки, які пропонують ширший вибір та привабливі ціни. Але щоб не розчаруватися в покупці, отримавши непрацездатну або сильно зношену деталь, потрібно вміти правильно вибирати магазини, які забезпечують постачання якісного товару.

     Наше розбирання Опель, завдяки ефективній та перевіреній системі співпраці з німецькими постачальниками, має можливість пропонувати клієнтам перевірені, у хорошому стані та з великим залишковим терміном служби – запчастини на Опель Зафіра B та інші автомобілі. Після того, як вони надходять до нас, наші експерти проводять їх ретельне відбраковування, щоб у продаж потрапляли лише робочі деталі, готові до встановлення. На них передбачено гарантійний термін.

    Щоб наші покупці не нудилися в довгому очікуванні відправлення замовлених деталей, ми розробили систему швидкого їх відвантаження зі свого складу, куди попередньо завозяться всі товарні позиції, пропоновані клієнтам на нашій розборці Опель. Їхня доставка здійснюється по території України, Росії та країн СНД.

    Допомогти зробити вибір чи відповісти на запитання – вам зможуть наші консультанти, доступні за номером (050) 224-00-11.