OPEL VECTRA B (1995-2002) запчастини бу

Розбірка Opel Vectra В: Б/У запчастини Опель Вектра Б з авторозбірки

Друга генерація Opel Vectra, що отримала індекс В, з'явилася в 1995 році. Її екстер'єр був кардинально перероблений порівняно з попередницею – у бік більшої відповідності світовим дизайнерським тенденціям та зниженням показників аеродинамічного опору до 0,28 одиниць. Автомобіль пропонувався споживачам як седан, хетчбек та універсал. Його кузов був надійно захищений від корозії та мав 6- літній гарантійний термін.

    Добре було продумано безпеку. Корпус укріпили балками жорсткості. Конструктори передбачили, що під час аварії педалі гальма та зчеплення могли відстиковуватись від точок кріплень. Система з піротехнічним механізмом могла вмить створювати натяг ременів при ДТП. Колонка керма телескопічного типу складалася під тиском.

     Виробник пропонував великий вибір двигунів. Бензинова лінійка була представлена ​​агрегатами об'ємом 1.6-2.5 куб.см із потужністю від 75 до 204 кінських сил. Дизельні мотори були доступні в чотирьох варіантах (у тому числі турбо): 1.7 (82 к.с.), 2. 0 (дві версії на 82 та 101 сили) та 2.2 – який видавав 125 «коней». Також на вибір пропонувалося два види коробок передач – 5-швидкісна МКПП та 4-ступінчаста АКПП.

     У 2002 р. почалися продажі Opel Vectra С – повністю оновленої моделі, сконструйованої з використанням передових технологій.

Opel Vectra B – продовження еволюції лінійки

     Широко відомо, що найкращі умови продажу – це коли продавець і покупець отримують взаємну вигоду та користь. Найбільша відповідальність, у разі, лежить на магазинах. Їхнє завдання надати якісний товар, сформувати адекватні ціни, організувати доставку у розумні терміни. Наша розбирання Опель відрізняється тим, що має сформовані принципи продажу б.у. комплектуючих, при яких максимально враховуються потреби клієнтів.

      Насамперед, це постачання деталей з авторозбірок Європи. Наявність таких постачальників дозволяє нам стверджувати, що цей товар спочатку перебуває у хорошому стані. Причина полягає в тому, що бу запчастини на Опель Вектра В та інші моделі, знімаються з автомобілів, які експлуатувалися та обслуговувалися по-європейськи – тобто, уважно, дбайливо та педантично. Тому такі вузли та агрегати знаходяться в набагато кращому стані, ніж їх аналоги, зняті з автотранспорту із СНД.

     Наші експерти проводять їх скрупульозну перевірку після отримання. На відібрані комплектуючі поширюється гарантія.

Додатковим бонусом для покупців є наша можливість оперативно надсилати замовлення завдяки наявності запчастин на складі.

     Звязавшись зі спеціалістами нашої розбирання Опель за телефоном (050) 224-00-11, ви можете отримати консультацію.