OPEL CORSA B (1992-2000) запчастини бу

Розбирання OPEL CORSA B: Б/У запчастини Опель Корса Б з авторозборки

Лінійка Corsa з'явилася на світ у 1983 р. Спочатку це були компактні хетчбеки, седани та універсали. Перше покоління припало до душі покупцям, тому друге – 1992 р. споживачі сприйняли більш, ніж прихильно. Новинка отримала модні, на той час округлі форми. При цьому компактні розміри залишилися від попередниці. На різних ринках вона продавалася під назвами: Buick Sail, Chevrolet Classic, Chevrolet Corsa, Holden Barina, Vauxhall Corsa. Загальний обсяг випуску становив близько 6 мільйонів автомобілів цієї генерації.

     Модель оснащувалась електропідсилювачем керма, новими різновидами силових агрегатів, що мала модернізовану передню ходову. Бензинові двигуни об'ємом 1.0-1.6 куб.см розвивали потужність від 54 до 109 л. Дизельні версії були представлені півторалітровими моторами з турбінами і без (потужністю, відповідно, 67 і 50 «коней») та 60-сильним дизелем об'ємом 1.7. Автомобіль у базовій комплектації мав 2 передні подушки безпеки, а за додаткову плату встановлювалася система ABS.

     Corsa B протрималася у виробничій лінійці до 2000 р. – після чого, у продаж надійшло третє покоління.

Історія популярної моделі

     Не варто зневірятися, якщо на ваш автомобіль, випуск якого припинено, важко знайти комплектуючі. Це ще не привід продавати машину. Авторозбирання допомагають продовжити життя вашого «залізного коня» за рахунок «донорських» деталей. Таким чином можна і суттєво заощадити, і підібрати навіть найдефіцитнішу запчастину. Але перед багатьма автовласниками постає питання – як знайти магазин, якому можна довіряти у питаннях якості товару?

     Наше розбирання Опель має заслужений авторитет у покупців з України, Росії та країн СНД, тому що несе відповідальність за стан вузлів та агрегатів, на які дається гарантія.

   Отримуючи бу запчастини на Опель Корса та інші авто, з авторозбірок Німеччини, ми впевнені в їхньому спочатку хорошому стані, оскільки німецька педантичність і ґрунтовний підхід до справи сильно впливають на рівень торгівлі. Тут просто не заведено пропонувати клієнтам некондиційний товар. Коли такі деталі привозять до нас, ми здійснюємо їхнє скрупульозне відбраковування, щоб повністю убезпечити покупців від комплектуючих непрацездатних або з великим виробленням.

     Коли ви зробили замовлення, немає необхідності тижнями або місяцями чекати на постачання з-за кордону. Всі запчастини є на складі, тому відправка відбувається оперативно.

    По телефону (050) 224-00- 11 доступні фахівці нашої розбирання Опель, які готові допомогти консультацією.