Кнопка склопідйомника

Кнопки склопідйомників для автомобільних дверей

    Кнопка склопідйомника, штатна, або встановлена ​​самостійно, як і всі деталі, може зламатися. Найпростішою причиною поломки стане навіть замерзання скла. Але найпоширенішою причиною несправностей є неполадки із системою склопідйомника. Розглянемо дедалі детальніше.

Класифікація причин несправності

     Водій не може на око виявити причину поломки кнопки склопідйомника. Тому що для цього доведеться навіть зняти карту дверей та перевірити на справність кожен елемент механізму. Для більш конкретного розуміння наведемо певну класифікацію умов, які призводять до поломки кнопки склопідйомника.

     Несправне електричне живлення. Для того, щоб зрозуміти чи справді причиною поломки є електрика, потрібно як мінімум потішити запобіжник склопідйомника. У разі відсутності перегорань важливо детально оглянути спеціальний двигун електросклопідйомника, а потім вивчити напругу на його клемах. Наступний етап: обстеження проводки, реле та блоку керування.

     При відсутності проблем з електрикою кнопка відмовляє лише частково, може моментами глючити. Скло через раз то піднімається, то застряє, саме опускається після відпускання кнопки. Тоді кнопку потрібно зняти, почистити всю конструкцію, її контакти. Але, щоб не морочитися, краще придбати нову кнопку склопідйомника.

     Водій може знайти оригінальну кнопку склопідйомника, яка буде підлаштована безпосередньо під його автомобіль. На нашому сайті вони стану, але є заводськими з ідеальною якістю.

Монтаж

    Нову кнопку склопідйомника просто встановити власноруч. Якщо монтаж відбуватиметься безпосередньо на двері, весь процес включатиме наступні етапи;

  1. знеструмлення транспортного засобу. Здійснюється це за допомогою демонтажу з АКБ негативної клеми;
  2. зняття обшивки. Це проводиться для того, щоб полегшити доступ до внутрішнього механізму самого склопідйомника;
  3. підключення проводки до інших дверей від кнопки склопідйомника;
  4. приєднання потрібних проводів.

    Саму основу, кнопку склопідйомника, ми можемо вам забезпечити. Якщо ви знаєте майстер, то ви можете встановити її самостійно. Але пам'ятайте: краще купити справний механізм, ніж грати з ремонтом старого поламаного.