Кнопки

Автомобільні кнопки, вимикачі, перемикачі

     Численні початківці водії, які тільки починають знайомство з автомобілем, відразу звертають увагу на правила дорожнього руху та особливості певного автомобіля при їзді, при цьому забуваючи вивчити кнопки. Хоча це не зовсім правильно, адже панель керування автомобілем спочатку конструюється з конкретною кількістю кнопок, які відповідають за окремі функції.

Основні автомобільні кнопки

     Точної кількості кнопок, які є в кожному автомобілі назвати не можна, адже нові, спортивні, а особливо тюнінговані транспортні засоби мають свої спеціальні важелі та маніпулятори, які відповідають їх технічним характеристикам.

    Але можна виділити кілька головних кнопок, без яких не обходиться жоден автомобіль, за винятком деяких, де розбирання та контроль управління передані центральному монітору з сенсорним екраном:

  1. “Аварійка” – важливий елемент, який сигналізує про поломку транспортного засобу, інші непередбачувані ситуації, а також неформальне спілкування між водіями.
  2. Увімкнення/вимкнення фар – без освітлення їздити в темний час доби не можна, тому не можна недооцінювати цю кнопку.
  3. Увімкнення печі або кондиціонера – регулювання мікроклімату салону також є важливою умовою.

     У сучасних машинах кнопкою можна заводити мотор, що дуже зручно і виглядає стильно. В іншому ж на кількість маніпуляторів насамперед впливає кількість різноманітних систем та функцій, які з кожним роком додаються та модернізують автомобіль.

Невідомі для багатьох кнопки

   Якщо новачкам можна не знати деякі кнопки, але тільки протягом невеликого часу, тобто маніпулятори, в яких плутаються і досвідчені водії. Одними з таких виділяються протитуманні фари, якщо вони передбачені транспортним засобом. Здавалося б, що складного? Але позначення світлового потоку, спрямованого вниз, означає передні протитуманки, а горизонтальне розташування – задні. Іноді є лише передні, і завод виробник оснащує панель приладів однією кнопкою.

     Наступна кнопка – циркуляція повітря в салоні, що дозволяє очищати потоки, що направляються зовні, насичені газами та вихлопними газами. Також за допомогою цієї кнопки можна швидко охолодити або обігріти салон, хоча іноді запітніють вікна. У нових авто також є кнопки включення ABS, ESP, O/D та інші. Купити такі запчастини на заміну допоможе авторозбірка – оптимальні ціни разом із чудовою якістю порадують багатьох водіїв.