Кнопка обігріву заднього скла

Вимикач обігріву заднього скла

     Обігрів заднього скла призначений для автомобілів з максимальними комплектаціями, а також новим і люксовим. Такий пристрій допомагає позбавлятися від запотівань без пересушування повітря в салоні, швидко обігріваючи стекла, що обледеніли. Керувати механізмом допомагає кнопка обігріву заднього скла, яка знаходиться на панелі керування.

Як відбувається обігрів заднього скла

     У зимовий час, коли переважають морози і скла замерзають, обігрів заднього скла є найбільш ефективним борцем із запотіванням та зледенінням. Теплі повітряні потоки справляються з лобовим склом, а задні мають спеціальні нагрівальні елементи, що функціонують від електроенергії. Саме проходження електричної енергії призводить до виділення тепла, внаслідок чого відбувається нагрівання.

     Плівка з нитками розжарювання розподіляє тепло по всьому склу, забезпечуючи оптимальний результат – все стає повністю прозорим та чистим, полегшуючи керування автомобілем.

Можливі проблеми

     Більшість автовласників не замислюються про призначення і функціональність обігрівуючого пристрою, поки після натискання кнопки не буде ніяких дій, а вікно перетвориться на замерзле. Натискати кнопку обігріву заднього скла потрібно лише із заведеним двигуном або у положенні увімкненого запалювання. Це зроблено, щоб уникнути швидкої розрядки акумулятора через випадкове включення обігріву. Розбирання споживання енергії для різних автомобілів демонструє, що показник може бути від 10 до 30 ампер з огляду на те, що фари споживають максимум до 15.

    У випадку, коли лампочка на кнопці обігріву заднього скла не запалюється – проблема можливо знаходиться в самій кнопці або запобіжнику. При нормальній їх роботі, причина може ховатися в роз'ємах або реле, що згоріли. Недостатній контакт роз'єму електросхеми, може призвести до повільної роботи нагрівача, а горизонтальні смуги або певні ділянки з заледенілістю, що залишилися, можуть означати тільки обрив ниток.

    У всіх цих випадках потрібна діагностика та ремонтні роботи. Якщо виправити неполадки вже не можна, то слід підібрати і купити нові запчастини або у використанні, які має авторозбірка. Багато деталей відрізняються гарною якістю та надійністю, перевершуючи навіть більшість нової продукції, а ціна радує доступністю, не надто обтяжуючи бюджет.