Кнопка блокування дверей

Кнопки блокування та вимкнення замка дверей

     Сучасні автомобілі оснащуються великою кількістю різноманітних механізмів, які служать для спрощення життя водія, а також для забезпечення безпеки пасажирів. Одним із таких механізмів є кнопка блокування дверей, що допомагає захистити автомобіль від несанкціонованого проникнення, забезпечуючи надійну безпеку.

Особливості механізму кнопки блокування дверей центральним замком

    Ще однією важливою функцією для кнопки блокування дверей автомобіля, є необхідність замкнути двері, обмежуючи можливість дітей відкрити їх. Дуже потрібна умова для безпеки, тому що малюки, які вивчають світ, можуть відкрити двері на ходу, що призведе до дуже неприємних ситуацій. Розбирання всіх ситуацій, які можуть статися під час поїздки або паркування, показують, що кнопка блокування потрібна і виконує захисну функцію лише на користь, а не на шкоду.

     Нові та престижні автомобілі оснащуються автоматичними кнопками блокування, завдяки яким двері замикаються при натисканні однієї кнопки. Існують правда і бюджетні варіанти, виробники яких економлять на установці автоматичних та монтують звичайні механічні.

    Правда якщо є бажання, то можна додатково встановити та доукомплектувати транспортний засіб. Авторозбірка допоможе знайти багато відповідних запчастин, які підійдуть усім моделям автомобілів. Придбати їх можна за доступними цінами, не завдаючи бюджету збитків.

Види та переваги

      Загалом кнопки блокування поділяються на механічні, автоматичні та входять до системи центрального управління. У деяких автомобілях автоматичні кнопки включаються до центрального керування, щоб мати можливість швидкого блокування всіх дверей або кожної окремо.

     Принцип роботи механічної дуже простий і зрозумілий – натискання кнопки блокує двері, а повторне натискання або примусове витягування розблокує їх. Централізоване керування передбачає встановлення замка внутрішньодверно, приєднуючи його до кнопок на панелі або підлокітниках.

     З головних переваг можна виділити такі:

  1. Надійний та якісний матеріал виключає варіанти поломок при невідповідному поводженні.
  2. Проста установка та заміна.
  3. Забезпечення безпеки для захисту від проникнення.
  4. Обмеження доступу дітям з неможливістю залишити автомобіль.

    Багато автовласників відключають блокування дверей, щоб при дорожньо-транспортних пригодах не відбувалося заклинювань, внаслідок чого вибратися з автомобіля неможливо. Однак при зіткненні та деформації всі двері автоматично розблоковуються, незалежно від положення кнопки.