Кнопка PWR HEAT

Кнопка PWR Heat прискорене обігрів салону

     Автомобільна пічка в автомобілі є дуже важливим і потрібним пристроєм, який допомагає обігріти салон і надати оптимальний мікроклімат у холодну пору року. Крім основного механізму, деякі автомобілі встановлюють додатковий обігрівач, який значно збільшує ефективність печі, а кнопка PWR Heat дозволяє включити його.

Особливості додаткових обігрівачів

    На сьогоднішній день, технологія Power Heater використовується в люксових і нових автомобілях Toyota, а решта автовласників вважають за краще встановлювати автономні обігрівачі, зі схожим принципом роботи. У випадку японських автомобілів система PWR Heat витрачає збільшену кількість пального, а автономні спрямовані на його зниження, тому й користуються небувалою популярністю.

     Розбірка у поняттях Power Heater або автономний обігрівач, допомагає вивести одне значення для обох пристроїв – це система, яка допомагає підігріти повітря салону автомобіля та робочих рідин, у працюючому чи заглушеному стані. Доцільність використання полягає в частоті використання восени, взимку та напровесні, щоб підтримувати оптимальну температуру салону за потребою.

    Можна виділити три основні типи обігрівачів:

  1. Повітряний – працює за принципом вентилятора, що розповсюджує тепле повітря.
  2. Рідинний – мають широке призначення: підігрів скла, замків, салону, паливної та охолоджувальної систем.
  3. Олійні – обігрівають масляні шляхи автомобіля та сприяють спрощеному запуску двигуна.

Конструкція та принцип роботи PWR Heat

     Додатковий підсилювач, який встановлюється в основному на дизельних двигунах престижних позашляховиків Toyota, працює від приводного нагрівача в'язкісного типу, який призначається для покращення ефективності печі та продуктивності мотора.

     Конструкційно пристрій складається з трьох основних складових:

  1. Нагрівач в'язкістного типу – генерування тепла відбувається в нагрівачі, за допомогою перемішування спеціальної в'язкої рідини ротором, після чого передається до контуру обігрівача.
  2. Підсилювач – необхідний для контролю та регулювання нагрівача.
  3. Блок управління – здійснює управління частоти обертання коленвала та температуру антифризу, після чого, виходячи з аналізу, може включати або вимикати нагрівач.

     Включає нагрівач кнопка PWR Heat, яку, як і інші запчастини, допоможе підібрати та купити авторозбирання – найкраще місце якісних, оригінальних деталей за доступними цінами.