Кнопка коректора фар

Кнопка регулювання коректора фар

    Управління автомобілем у темний час доби викликає певні незручності та труднощі, які призводять до більш складного маневрування. Це виявляється через брак освітлення та погане налаштування фар, а також вихід його з ладу. Регулювати положення світлового пучка допомагає кнопка коректора фар, призначена для нових або дорогих автомобілів.

Які існують коректори фар

     Коректор фар є пристроєм, який спрямований на підтримку осі фар у потрібному положенні, а кнопкою можна керувати їх положення по відношенню до дороги. Завдяки цьому механізму можна правильно відкоригувати положення навіть у разі перекошеного та деформованого кузова.

     Розбірка принципу роботи допомагає розділити коректори фар на два основні види: ручний та автоматичний. Ручний встановлюється на більшість автомобілів, маючи простий пристрій та функціонування. Найчастіше він виготовляється у вигляді кнопки або коліщатка, з електромеханічним або механічним приводом. Завдяки ньому можна коригувати нахил фар залежно від умов та завантаженості автомобіля, покращуючи освітлення.

     Автоматичний вигляд є більш сучасним і досконалим, який доступний до встановлення разом з ксеноновими та галогенними фарами. У цьому варіанті допомагають роботі різноманітні датчики, які контролюють положення кузова та навантаження автомобіля від просідань. Крім датчиків, основними складовими коректора виділяються: блок управління та виконавчі механізми.

Позитивні сторони та можливі проблеми в роботі

     Головні переваги коректора фар та його кнопки:

  1. Простота у використанні.
  2. Можливість підібрати оптимальне положення фар, залежно від певних умов.

     Завдяки коректору фар, кожен водій може легко налаштувати висоту нахилу, відштовхуючись від умов та необхідності.

     Правда з часом пристрій може вийти з ладу, що загрожує проблемами з освітленням або можливим засліпленням інших учасником дорожнього руху. Основною причиною виходу з ладу виділяється неполадки датчиків або окремих частин електричних ланцюгів, які досить часто закисають і можуть обриватися.

   Якщо потрібно підібрати та купити відмінні якісні запчастини – допоможе авторозбірка, де є безліч деталей, практично для всіх моделей автомобілів. Ціни відрізняються доступністю, а надійність дотримується протягом тривалого часу.