HYUNDAI PONY X2 (1989-1995)

Розбірка HYUNDAI PONY X2: Уживані запчастини Хюндай Поні Х2 з авторозбірки

     Модельний ряд Hyundai Pony з'явився далекого 1974 р. Ця модель була створена спільно з компанією Mitsubishi. Розроблений із прицілом на середньостатистичного покупця, автомобіль швидко знайшов шанувальників серед корейських споживачів. Надалі було налагоджено експорт Pony за кордон.

    Друге покоління (початок випуску 1989 р.) по суті являло собою копію Mitsubishi Colt і Lancer зразка 80-х, початку 90-х років. X2, не володіючи видатною зовнішністю, салоном та технічними даними, була швидше, найпростішим транспортним засобом, чим предметом гордості її власника. Дана генерація пропонувалася в кузовах хетчбек (3 та 5 дверей) та седан (4 двері). Салон вирізнявся достатнім місцем для комфорту переднього пасажира з водієм та тіснотою – для задніх пасажирів.

На X2 встановлювалися тільки бензинові двигуни поперечного розташування об'ємом 1,3 і 1, 5 л (карбюраторні та інжекторні). Вони розвивали потужність від 58 до 84 кінських сил. У базовій комплектації пропонувалася чотиришвидкісна механічна коробка передач. За додаткову плату була доступна п'ятиступінчаста МКПП та гідропідсилювач кермової системи.

Hyundai Pony: історія другої генерації

     Покупці з різних країн – України, Росії, СНД – з довірою ставляться до нашого розбирання Хюндай. Таке ставлення виробилося завдяки низці об'єктивних причин.

    По-перше, ми маємо надійних постачальників вузлів та агрегатів, яким довіряємо самі. Це авторозбірки Німеччини, де знаходиться велика кількість деталей у кондиційному стані. Вони зняті з машин із невеликим пробігом.

    По-друге, запчастини на Хюндай Поні та інші авто – не потрапляють у продаж без додаткового огляду нашими фахівцями. Цей підхід дозволяє нам упевнено пропонувати гарантію на комплектуючі.

    По-третє, ще один принцип – мати всі пропоновані вузли та агрегати в наявності на складі, що дозволяє нам робити відправку товарів у стислі терміни, без зайвих затримок.

    Як бачите, є причини нам довіряти. Економія коштів, поряд із вигідними умовами покупки, роблять нашу пропозицію привабливою для широкого кола клієнтів.

     Оформити замовлення або отримати консультацію експертів розбирання Хендай, ви можете за номером (050) 224-00-11.