HYUNDAI SONATA Y3 (1994-1998)

Розбірка HYUNDAI SONATA Y3: Б/У запчастини Хюндай Соната 3 з авторозбірки

    Друге покоління Hyundai Sonata збиралося на підприємствах Канади та Південної Кореї. Але виробництво третьої генерації у 1993 р. здійснювалося вже лише на корейських підприємствах.

   Однією з головних переваг моделі Y3, в порівнянні з попередньою, було широке базове оснащення. Сюди вже входили: система ABS, гідропідсилювач керма, аварійна подушка з боку водія, круїз-контроль, шибки та дзеркала – з електричним приводом, кондиціонер.

     Гама двигунів даного авто була представлена ​​бензиновими силовими агрегатами (дизельні, як і раніше, не пропонувалися). Найпоширенішим був дволітровий двигун потужністю 105-139 «коней». Рідше зустрічався 146-сильний опціональний двигун із шістьма циліндрами об'ємом 3.0 л, доступний лише в деяких країнах.

     У 1996 р. відбулося оновлення Y3. Машина стала більш просторою та комфортною, при цьому залишаючись доступною за ціною. Її слабкою стороною, по - як і раніше, залишалася недостатньо продумана ходова дорога, що погано справляється з нерівностями.

     У 1998 р. на Туринському автосалоні було представлено четверту генерацію Hyundai Sonata, що ознаменувало собою завершення випуску Y3.

Hyundai Sonata Y3 – історія створення

     Оптимальне співвідношення ціна/якість є однією з важливих переваг нашого розбирання Хендай. Багато автомобілістів стикалися з тим, що продавці нових запчастин завищують ціни, виправдовуючи це дефіцитністю товару чи тим, що автомобіль знято з виробництва. Нерідко буває і так, що необхідну деталь такі дилери обіцяють привезти за місяць, два, а то й три. Подібні умови не завжди влаштовують автовласників.

     Звернувшись до нашого магазину, ви отримаєте можливість відчутно заощадити, і при цьому, не втратити впевненості в якості комплектуючих, що купуються.

     Наші постачальники – це авторозбірки Європи. Традиція європейців із великою періодичністю змінювати свій автотранспорт на новий – відома далеко поза даного регіону. Такі машини, 5-8-річного віку, потрапляють на розбирання. Тому запчастини на Хендай Соната 3 та інші моделі від початку відрізняються великим залишковим запасом за терміном експлуатації. Їх працездатність, стан, відповідність нормам безпеки – ще раз перевіряються у нашому магазині. І вже після цього на відібрані деталі поширюється гарантія.

     У нас не буває затримок під час відправлення замовлень. Наявність всіх товарних позицій складі дозволяє нам відвантажувати товари значно швидше, ніж це можуть зробити інші магазини. Доставка комплектуючих можлива по території України, Росії та країн СНД.

    Проконсультуватися або оформити замовлення ви можете, зателефонувавши на нашу розбірку Хендай, за номером (050) 224-00-11.