HYUNDAI LANTRA J2 (1995-2000)

Розбірка Hyundai Lantra J2: Б/У запчастини Хюндай Лантра Ж2 з авторозбірки

     У 1995 р. почалося складання другого покоління Hyundai Lantra (J2), яке отримало кузов з округлими і плавними формами, які також домінували і у внутрішній обробці салону. Спочатку ця генерація пропонувалася в кузові седан, але 1996 р. було додано універсал під назвою Lantra Station з 1260 куб.см максимального простору багажника. Кузов також мав захисне оцинкування.

Лінійка двигунів була представлена ​​бензиновими агрегатами об'ємом 1.6, 1.8 і 2.0 куб.см, а також дизелем 1.9 л. Для корейського ринку продавалася півторалітрова модифікація. Автомобіль оснащувався механічними та автоматичними коробками передач. Попереду стояли дискові гальма, що вентилюються, в задній частині - барабанні (іноді дискові). Рульова система була забезпечена гідравлічним підсилювачем.

     У 1998 р. зовнішній вигляд машини зазнав модернізації. Змінилися форми ліхтарів, капота, передніх та задніх бамперів. З'явився поздовжній молдинг із хромом, спойлер ззаду та змінилася форма дзеркал. Після цього коефіцієнт лобового опору знизився до 0,32 одиниці.

     У 2000 р. прийшла третя генерація Elantra на платформі XD.

Історія другої генерації Hyundai Lantra J2

     На наше розбирання Хендай регулярно звертаються покупці з України, Росії, країн СНД – насамперед тому, що ми пропонуємо якісні комплектуючі за адекватною ціною.

Багато хто знає, що жителі Європи часто купують нові моделі авто. У деяких країнах законодавство стимулює таку соціальну поведінку. Крім того , сам рівень життя у цьому регіоні сприяє подібним покупкам. В результаті, велика кількість автотранспорту 5-8-річного віку потрапляє на авторозбирання. Їхні вузли та агрегати, відповідно, також мають малий ступінь зносу. Поступаючи до нас, такі запчастини на Хендай Лантра J2 та інші машини, піддаються уважному огляду визначення їх стану і працездатності. Найкращі з них йдуть у продаж та забезпечуються гарантією.

     Широке коло клієнтів нашого розбирання Хендай вже гідно оцінив швидкість відправлення замовлень покупцям. Тривалі затримки виключені, оскільки всі товарні позиції є на складі .

     Зателефонувавши за номером (050) 224-00-11, ви зможете зв'язатися з нашими експертами, які проконсультують з питань підбору запчастин та їх встановлення, та допоможуть оформити замовлення.