HYUNDAI LANTRA J1 (1990-1995)

Розбірка HYUNDAI LANTRA J1: Б/У запчастини Хюндай Лантра Ж1 з авторозбирання

     У 1990 р. розпочався випуск першого покоління Hyundai Lantra (J1), що замінило у виробничій лінійці модель Stellar. Новинка створювалася для сімейного споживача із середнім доходом, широко представленого на ринках Європи та США. Тому автомобіль був простим як зовні, так і конструктивно.

    На початковому етапі авто оснащувалося моторами Mitsubishi (надалі – їх копіями). Існували три варіанти: перший - півторалітровий 84-сильний мотор; другий – з об'ємом 1,6 л та потужністю 106-114 л.с.; третій – двигун об'ємом 1,8 куб.см, що видає 127 «коней». Усі модифікації пропонувалися із системою ABS, з передніми дисковими вентильованими гальмами та задніми барабанними, з механічними коробками передач, або автоматичними – за додаткову плату.

     У 1993 р. відбулося оновлення зовнішнього вигляду та салону. А через 2 роки J1 вперше з'явилася на американських ралійних змаганнях Sports Car Club of America. Спортивна команда, яка виступала на цих машинах, здобула чемпіонський титул.

     У 1995 р. на зміну прийшла друга генерація Lantra, яка отримала вдосконалений дизайн з плавними формами та оцинкований кузов.

Простий автомобіль – для сім'ї

     Наше розбирання Хендай має низку переваг, які гідно зуміли оцінити покупці з України, Росії та СНД. Це низка факторів, що дозволяє клієнтам з довірою ставитись до нашого магазину. По-перше, завдяки постачальникам із європейського регіону, ми пропонуємо якісні запчастини на Хендай Лантра J1. Авторозбірки цих країн переповнені автомобілями з невеликим пробігом. Причина цього полягає в тому, що європейці мають можливість з великою періодичністю змінювати свій автотранспорт на новий. Комплектуючі з їхніх «старих» машин зазвичай мають гарний запас за терміном служби.

     По-друге, наші експерти проводять скрупульозну перевірку всіх товарних позицій, після того, як вони надійшли до нас. Ми продаємо деталі лише у працездатному стані, що відповідають нормативам безпеки. На них передбачено гарантію.

     По-третє, наша розбірка Хендай відрізняється швидкою відправкою товарів після покупки. Вони відвантажуються з нашого складу, тому виключено затримки.

     Отримати консультацію або зробити замовлення ви можете, зателефонувавши за номером (050) 224-00-11.