HYUNDAI ELANTRA XD (2000-2006)

Розбірка HYUNDAI ELANTRA XD: Б/У запчастини Хюндайн Елантра з авторозбирання

    Середньорозмірна Hyundai Elantra 3 XD почала виробляється з 2000 р. У цій генерації покупцям вже не пропонувався універсал, були доступні тільки седан і хетчбек (5 дверей). Салон машини, яка замислювалася як сімейна модель, відрізнявся простотою обробки та дизайну, але водночас продуманістю ергономіки. На краш-тестах 2001 р. автомобіль отримав 5 зірок.

Elantra 3 комплектувалася бензиновими моторами об'ємом 1.6 і 2.0 л з потужністю 105-143 к.с., і дизельним двигуном 2.0, що видає 113 «коней». Бензиновий 2-літровий варіант у 2004 р. отримав систему керування фазами газорозподілу. Покупцям була доступна 5-ступінчаста механічна коробка передач та 4-швидкісний автомат. Модифікації GT мали жорсткішу спортивну ходову.

     Фейсліфтинг 2003-го року вплинув на передню частину машини (її осучаснили), а також – на оновлення передньої панелі та ліхтарів ззаду.

      Завдяки вдалій конструкції, платформа XD послужила, надалі, базою для безлічі різних моделей компанії.

     У 2006 р. почалося складання четвертого покоління Elantra. У деяких країнах третя генерація випускалася й у наступні роки.

XD – історія успішної платформи

Багато автомобілісти знають, що проблеми з пошуком комплектуючих можна вирішити за допомогою авторозбірок, де і ціни лояльніші, і великий вибір. Але завжди постає питання якості. Як знайти магазин, якому можна довіряти?

    На нашій розбірці Хендай ви можете купити недорогі запчастини на Хендай Елантра XD. Ми настільки впевнені в їхньому працездатному стані, у їхньому великому запасі за терміном служби, що даємо на них гарантію. При вступі до нашого магазину з авторозбірок Німеччини, всі вузли та агрегати перевіряються експертами. Усі некондиційні деталі відбраковуються. Тому нам довіряють покупці з України, Росії та країн СНД.

    Запчастини на Хендай Елантра XD знаходяться в наявності на нашому складі. Цей фактор дозволяє нам робити оперативне відправлення замовлень покупцям, що є додатковою перевагою нашого магазину, адже багато розбірок, що працюють із закордонними постачальниками, змушують клієнтів місяцями чекати на доставку своєї покупки.

     Постали питання? Бажаєте зробити замовлення? Наберіть (050) 224-00-11.