HYUNDAI GETZ (2002-2009)

Розбірка HYUNDAI GETZ: Б/У запчастини Хюндай Гетц з авторозбірки

    Цей 5-дверний хетчбек з переднім приводом вперше з'явився на Автосалоні в Женеві в 2002 році. Автомобіль вийшов компактний, стильний, що цілком підходить для експлуатації в міських умовах. Висота його кузова, велике лобове скло, висока посадка водія – забезпечували хороший огляд та підвищували рівень безпеки.

     Найбільша комплектація включала: електропідйомники скла, підігрів дзеркал, регулятор висоти рульової колонки, систему кондиціювання та центральний замок.

Салон був моделі оброблений якісними матеріалами. Вирізняється гарною функціональністю. Задній ряд крісел при необхідності складається та утворюється додатковий простір (977 куб.см) для розміщення габаритного багажу.

     Машина оснащувалась вдалою підвіскою, яка гарантувала надійну керованість та комфорт під час їзди.

Getz комплектувався бензиновими двигунами об'ємом 1.1-1.6 літра з паспортною потужністю від 66 до 110 кінських сил. Існував також дизельний 1.5-літровий варіант CRDi. Коробки передач могли бути механічними 5-ступінчастими, так і 4-швидкісними автоматичними. Наприкінці 2011 року випуск моделі було припинено.

Hyundai Getz: малі розміри – не завада комфорту

    Щоб купити дефіцитні комплектуючі, і при цьому, ще й заощадити, багато автомобілістів звертаються на авторозбірки. Купівля таких деталей істотно знижує тиск на гаманець, а вибір, що пропонується в таких магазинах, дозволяє знайти все необхідне.

     Наше розбирання Хюндай Гетц пропонує вузли та агрегати, зняті з автотранспорту віком до 8-ми років. Крім того, їх привезли з Німеччини. Всі ці фактори говорять про те, що такі бу запчастини на Хюндай Гетц (і інші авто) відрізняються високим ступенем безпеки, і здатні експлуатуватися ще довгий час. Щоб переконатися в їхній якості, наші експерти перевіряють все, що надходить, і відбраковують некондиційні, непрацездатні, сильно зношені деталі, відбираючи для торгової мережі лише найкращі. На них передбачено гарантійний термін.

    ¦Можливість надсилати замовлення клієнтам у найстисліші терміни – ще одна наша перевага. Ми не змушуємо покупців нудитися в довгих очікуваннях, оскільки всі товарні позиції є на складі. Доставка запчастин можлива по території України, Росії та країн СНД.

     Телефонний номер (050) 224-00-11 призначений для зв'язку з консультантами нашого розбирання Хендай. Вони допоможуть зробити вибір та оформити замовлення.