HYUNDAI COUPE (1996-2001)

Розбірка HYUNDAI COUPE: Б/У запчастини Хюндай Купе з авторозбірки

    На Женевському автосалоні в 1996 р. була представлена ​​Hyundai Coupe, випуск якої, надалі, був з натхненням сприйнятий публікою.

     Базою для першого покоління послужили моделі Lantra та Sonata. Ходову частину та екстер'єр розробляли конструктори компанії Porsche. Автомобіль був спортивним купе з хорошими швидкісними і динамічними характеристиками, але водночас придатне і для повсякденної міської їзди. Він приваблював покупців як ефектним зовнішнім виглядом, так і доступністю цін на запчастини та обслуговування. Міг оснащуватися шкіряним салоном, системою ABS, подушками безпеки, стеклами з електроприводом, центральним замком та верхнім люком.

Машина продавалася з двигунами 1,6 і 1,8 куб.см, що розвивали 114-139 кінських сил потужності. Були доступні механічні та автоматичні коробки передач – на 5 швидкостей або на 4 відповідно. У 1998 р. мотори 1,8 були замінені на 140-сильні 2-літрові агрегати.

     У 2000 р. відбулося оновлення моделі. Вона отримала більш просторий салон. Зовнішні зміни торкнулися передніх та задніх фар, а також капота.

     У 2001 році перше покоління поступилося на конвеєрі місце - другому, з новим дизайном кузова і з двигуном 2 ,7 куб.см.

Південнокорейське купе зі спортивним характером

    Наш магазин пропонує якісні запчастини на Хендай Купе та інші автомобілі. Ми впевнені в їхній якості, оскільки їхніми постачальниками є німецькі авторозбірки. Європейська традиція кожні 5-8 років купувати нову модель. що на розбирання потрапляє велика кількість машин з невеликим пробігом та малим ступенем зносу вузлів та агрегатів. Коли запчастини на Хендай Купе надходять до нас, ми проводимо їх ретельний огляд, щоб визначити працездатність, стан і відповідність нормам безпеки. Некондиційні комплектуючі не потрапляють у продаж. Щоб зміцнити довіру клієнтів до наших товарів, ми даємо на них гарантію.

    Наше розбирання Хендай, маючи на своєму складі всі запчастини, має можливість оперативно відсилати замовлення покупцям. Доставка можлива по Україні, до Росії та країн СНД.

    Якщо у вас виникли труднощі з підбором деталей або питання щодо їх встановлення, ви можете отримати консультацію наших експертів за номером (050) 224-00-11. Також вони можуть прийняти ваше замовлення у телефонному режимі.