HYUNDAI

Hyundai: історія автогіганта

     У 1967 р. Hyundai Motor була створена як підрозділ Hyundai Engineering & Construction. Її першою продукцією стали легкові та вантажні машини марки "Ford". Але вже 1975 р. з'явився перший автомобіль компанії Hyundai Cortina. У його розробці брала участь компанія Ford. У цьому році Hyundai створила свою модель під назвою Pony. Вона стала дуже популярною серед південнокорейських та канадських споживачів.

     У 1985 р. компанія зайнялася підкоренням США, представивши на американському ринку Hyundai Excel. До середини 80-х південнокорейський автомобільний виробник вже набрав серйозної ваги, щоб зайняти гідне місце серед світових автогігантів. До кінця цього десятиліття з'являється Hyundai Sonata, яку не сприйняв американський покупець. Компанія не залишала спроб підкорити американську публіку та почала пропонувати гарантію на 10 років (або на 10 тис. миль пробігу).

     Hyundai нарощувала свою популярність і визнання марки, випустивши цілу плеяду успішних моделей таких, як Elantra, Tucson, Santa Fe та Genesis.

     У середині 90-х автомобілі цього бренду продавалися також в Австралії, Новій Зеландії, Єгипті та Японії. З покупкою акцій Kia Motors у 1998 р., Hyundai стала її співвласником.

     Продавши в 2011 р. понад 4 млн. авто, компанія увійшла до четвірки великих автовиробників світу разом із General Motors, Volkswagen і Toyota.

Чому вигідно купувати бу запчастини на Хюндай на розбиранні Hyundai

     Клієнти нашої розбірки Хюндай часто цікавляться, наскільки якісні бу запчастини на Хюндай, а також тим, наскільки швидко вони зможуть отримати своє замовлення. Деталі, які до нас приходять з Європи, мають малий ступінь зношування, оскільки вік більшості автомобілів на авторозбірках європейського регіону, як правило, не перевищує 8 років. Щоб повністю виключити непридатні комплектуючі, ми ретельно перевіряємо весь товар перед тим, як виставити на продаж.

     Крім того, на всі товарні позиції передбачено гарантію. Наявність запчастин на нашому складі дозволяє відправляти замовлення клієнтам нашої розбирання Хюндай так швидко, наскільки це можливо. А головне, ви суттєво економите, купуючи запчастини на Хюндай бу, адже такі деталі коштують набагато дешевше, ніж нові.

    Оформляйте своє замовлення на сайті або за телефоном (050) 224-00-11. За цим же номером ви можете поставити всі питання, що вас цікавлять.