Вакуумний підсилювач гальм

Вакуумний підсилювач гальм в автомобілі

    Заради підвищення якості функціонування гальм монтуються різні формати підсилювачів. Одним з найчастіше купованих є вакуумний підсилювач гальм. Він має додавати додатковий рівень зусилля, яке подається гальмівній педалі. В основі цього процесу закладено розрядження. Дана деталь робить функціонування системи гальм машини легкою, допомагає водієві не втомлюватися при задіянні гальм.

Будова робота та цілі роботи

    Вакуумний підсилювач гальм об'єднаний з головним елементом гальм: циліндром гальмування. Разом вони утворюють цілісний блок.

    Діафрагма розділяє корпус підсилювача на дві половини (камери). Та камера, яка звернена до гальмівного циліндра, є вакуумною. Камера, що знаходиться на боці гальмівної педалі, називається атмосферною.

    Як було сказано раніше, основним завданням підсилювача є створення розрядження. Джерелом цього процесу є частина, яка розташована у двигуні, а конкретніше у впускному колекторі. Вакуумний підсилювач гальм злагоджено функціонує у парі з насосом такої самої основи.

    Вказана деталь працює за принципом створення різних показників тисків у двох розділених камерах. Спочатку воно є однаковим. Але для створення додаткового зусилля у процесі гальмування воно має бути різним.

Вакуумний підсилювач гальм дає додаткове зусилля, яке перевищує силу натискання ногою людини в 3 і більше разів. Щоб збільшити його, потрібно підвищити розмір камер і діафрагми.

До чого призводить поломка запчастини

     Несправності вакуумного підсилювача гальм не призводять до фатальних ситуацій, але часто псують нерви. Якщо водій виявив, що часто виникають труднощі з гальмуванням або для того, щоб гальмувати потрібно докладати більше зусиль, ніж раніше, то потрібно перевірити деталь на наявність неполадок.

     Основні ознаки поломки вакуумного підсилювача гальм представлені в таких моментах:

  1. автомобіль почав гірше гальмувати, коли водій задіє колишнє зусилля на педаль;
  2. коли відбувається натискання на педаль, то чути характерні шиплячі звуки;
  3. автомобіль “троїт”;
  4. де більше палива на роботу авто в тому ж режимі.

     Для того, щоб не витрачати зайві гроші на ремонт, краще купити новий вакуумний підсилювач гальм у нашому інтернет-магазині. В асортименті представлені оригінальні деталі б/у. Вони підлаштовані під певну модель машини, тому їх не можна порівняти з китайськими хоч і новими продуктами.