Гальмівний супорт передній

Передні гальмівні супорти

     Гальмівна система автомобіля складається з багатьох важливих і необхідних елементів, які з'єднуючись в одне ціле, надають максимально ефективну продуктивність і на найвищому рівні виконують своє завдання. Гальмівний супорт передній є єдиною рухомою частиною системи, яка призначена для зупинки гальмівного диска.

Конструкційні особливості передніх супортів

      У розбиранні конструкції супорта не відзначається дуже складної структури, яка в більшості випадків складається з двох поршнів з розташованими на кінцях колодками. Коли відбувається натискання на педаль гальма, з'являється тиск, після чого гальмівна рідина прямує до поршня, які під впливом гідравліки рухаються один до одного, притискаючи колодки до гальмівного диска. Внаслідок цього відбувається гальмування або повна зупинка коліс, що регулюється силою натискання на педаль.

     Прикріплюється супорт зазвичай до маточини подвійним кріпленням, але спосіб кріплення, втім як пристрій і кількість колодок залежить від марки та моделі автомобіля. Головні вимоги до супорту такі:

  1. Висока тепловіддача.
  2. Опірність до перегрівання.
  3. Міцність, якість та надійність.

     При недотриманні хоча б однієї з вищевказаних вимог, ефективність роботи знижується, а деформація продовжується, що може призвести до серйозних наслідків.

Поширені проблеми

     Передній супорт на відміну від заднього має достатнє охолодження і не передбачає підключення ручного гальма, правда знос спостерігається в обох випадках практично однаковий. При спокійному стилі водіння, а також здійснюючи постійну своєчасну діагностику та обслуговування, супорт та диски можуть служити довго та якісно, ​​але від неполадок ніхто не застрахований.

     Типові проблеми:

  1. Підклинювання колодок – поява корозії на елементах супорта веде до утворення перешкод для гальмування колодками.
  2. Заклинювання напрямних – супорт повинен без проблем переміщатися напрямними, внаслідок чого і забезпечується ефективна робота.
  3. Іржа – проблема для всіх металевих виробів, яка може призвести до поганого гальмування.
  4. Зоклинування поршня – цей елемент може неякісно функціонувати, трохи заклинюючи, але щоб уникнути повного блокування, слід його відремонтувати або замінити.

     Підібрати відповідні запчастини та купити їх за доступними цінами можна на авторозборці, де є безліч комплектуючих практично для всіх марок та моделей автомобілів.