Трубка вакуумного насосу

Трубка вакуумного насоса в автомобілі

     На даний момент найпоширенішими двигунами вважаються бензинові та дизельні, але згодом набувають популярності та електричних. Автовласники з великим досвідом керування відразу визначать різницю між ними навіть не відкриваючи капот, по звуку. Також практично всі дизельні мотори мають вакуумний насос, який функціонує на відмінному рівні, якщо встановлено якісну трубку вакуумного насоса.

Як працює вакуумний насос

    Даний пристрій є дуже важливим і здійснює викачування газових пар, для підтримки необхідного тиску. Саме тому завжди слід ретельно підходити до вибору якісної трубки для насоса, яка забезпечить надійну продуктивність і функціонування протягом тривалої експлуатації. Купити відмінні оригінальні запчастини можна на авторозбиранні, де є достатній асортимент різноманітних комплектуючих за прийнятними цінами.

     Принцип роботи вакуумного насоса має деякі відмінності, залежно від конкретної моделі, але загалом функціонування схоже і відбувається так:

  1. Лопасний ротор розташований у самому насосі і розділяє пристрій на дві частини.
  2. У робочому режимі відбувається обертання і лопата приводиться в дію, що призводить до збільшення та зменшення відповідних частин.
  3. З системи набирається повітря і проходить через трубку, з можливим застосуванням як охолодження мотора та сусідніх комплектуючих.

     Для ущільнювача та мастила деталей використовується олія, а робота передбачає участь коленвала та розподільного валу.

Які можуть виникати проблеми

     При пошуку неполадок вакуумного насоса в першу чергу слід звернути увагу на стан трубки, яка може бути пошкоджена та вимагати заміни. Проблеми з пристроєм можуть виникати за таких факторів:

  1. Шиплячі повітряні звуки.
  2. Обігрівач працює з перебоями.
  3. Натискання педалі гальма потребує великих зусиль.

     При цьому відзначається підвищена витрата палива і помітні підтікання. Щоб виправити неполадку, потрібно провести діагностику, розбирання та визначити в чому проблема – у трубці вакуумного насоса або в самому приладі. Якщо потрібно заміна, то краще відразу поміняти обидві деталі, щоб уникнути повторення неприємностей. Правда, деякі оригінальні трубки можна використовувати ще, тому що вони відрізняються міцністю і надійністю.