Робочий гальмівний циліндр

Робочий гальмівний циліндр для авто

     Практично найголовнішою і дуже важливою системою в транспортному засобі є гальмівна, тому що її основне призначення - регулювання швидкості при пересуванні, повна зупинка машини і можливість залишати автомобіль у нерухомому стані на рівному місці або на схилах. Ця система складається з великої кількості різних механізмів та елементом, а на першому місці виділяється робочий гальмівний циліндр.

Призначення та види робочих гальмівних циліндрів

     Робочий гальмівний циліндр відповідає за важливу мету – тиск спеціальної рідини перетворюється на силу, від якої приходять у дії колодки гальм. Пристрій має відмінні характеристики та використовується практично у всіх гальмівних системах багатьох автомобілів, демонструючи відмінну ефективність.

     Також від системи залежить і вид робочого гальмівного циліндра:

  1. Барабанний циліндр.
  2. Тормозний поршень (дисковий).

     Конструкційно пристрій виглядає як поршень, заглиблений у спеціальний отвір у супорті. Найчастіше виготовляється у вигляді склянки, з кільцем ущільненим з гуми. Робочий гальмівний циліндр стійкий до негативного впливу бруду, води, сольових розчинів та хімічних речовин, тому потребує захисту. Для безпеки використовується пильовик, що фіксується на поршні або супорті, який виконується з відмінної гуми.

Можливі проблеми

     Однак, незважаючи на навіть найякісніший захист, згодом робочий гальмівний фільтр може зношуватися та виходити з ладу. Найголовнішим і важливішим елементом, який може вивести пристрій з ладу, є гальмівна рідина – неякісна або невідповідна, а також її відсутність, що згубно впливає на роботу всієї системи.

     Знайти та купити відповідні запчастини за відмінною ціною можна на авторозборці, яка представляє гарний асортимент деталей на будь-який смак. Важливо вибирати оригінальні деталі, тому що неякісні та погані запчастини спочатку є причиною наступних поломок.

     Помітити несправності дуже легко - гальмування відбувається мінімальне, а труднощі при натисканні педалі збільшується. Однією з ознак виділяється також і гальмування ривками, внаслідок чого слід провести діагностику та обстеження, адже без гальмівної системи їздити категорично заборонено.

     Робочий гальмівний циліндр виділяється важливістю для гальмівної системи транспортного засобу, тому що відповідає за безпеку для водія та пасажирів при пересуванні.