MAZDA

Mazda: від коркових виробів до автомобілів

     Дзюдзіро Мацуда – засновник компанії Mazda Motor Corporation, син простого рибалки завжди мріяв відкрити власну справу. До того, як створити Mazda, він кілька разів пробував свої сили у ковальському бізнесі. У 1920 р. він купив компанію коркових виробів та назвав її Toyo Cork Kogyo.

    ¦Прибравши з назви слово “cork”, у 1928 р. Мацуда збирає перші мотоцикли. А вже за 3 роки і перший автомобіль. Це була модель Mazdago, яка являла собою 3-колісний пікап. В цей же час з'являється бренд Mazda.

    Протягом Другої світової війни компанія виробляла озброєння для японської армії. Її завод у Хіросімі постраждав внаслідок атомного бомбардування, але незабаром був відновлений.

Після війни, в 1950 р. з'являються три- і чотириколісні вантажні та пожежні машини марки Mazda. У повоєнні роки Mazda робила ставку на звичайні авто. Так було розроблено модель R360 Coupe. У 60-х р.р. компанія активно співпрацює з німецькою NSU. У результаті, з'являється невеликий пікап B-series 1500. У 1962-му був представлений автомобіль Mazda Carol, що став в історії машиною з найменшим за об'ємом двигуном (з чотирма циліндрами). Випуск знаменитої серії 323 розпочався 1964 р.

     Співпраця з NSU призвела також до появи в 70-х роках. цілої плеяди моделей Mazda з роторними двигунами (як, наприклад, серія RX).

     У 1989 р. з'являється родстер MX-5, що став популярним у різних країнах світу.

     У 2000-х р.р. Mazda розробляє технології, що дозволяють отримати більше ККД від палива та додати мотору кінських сил. Дебют кросовера Mazda CX-5, в якому були втілені ці технології відбувся у 2011 р.

     На даний момент у Японії розташовано 3 підприємства Mazda Motor, ще 18 – в інших країнах. Більшість моделей компанії – спортивного типу, такий варіант найбільше підходить для роторно-поршневих двигунів.

Розбірка Mazda: купувати Б/У запчастини на Мазду з авторозбирання вигідно

     Наше розбирання Мазда готова запропонувати вам серйозну економію коштів та швидке відвантаження запчастин на Мазда бу. Комплектуючі, що були в експлуатації, завжди коштують значно дешевше, а постачання з Німеччини обумовлюють їхній кондиційний стан. Ми гарантуємо всі деталі. Наявність запчастин на Mazda бу – на складі дозволяє нам відправляти їх у короткий термін. Замовлення доставляються територією України, Росії та країн СНД.

    Якщо у вас є питання щодо запчастин та їх встановлення, зателефонуйте на наше розбирання Мазда за номером (050) 224-00-11.